Dulimex DX KTR N 40ZL katrol met nylon wiel 10x40 mm verzinkt per stuk gelabeld - A30201208 - afbeelding 1
Dulimex DX KTR N 40ZL katrol met nylon wiel 10x40 mm verzinkt per stuk gelabeld - A30201208 - afbeelding 2
Dulimex DX KTR N 40ZL katrol met nylon wiel 10x40 mm verzinkt per stuk gelabeld - A30201208 - afbeelding 3

Dulimex DX KTR N 40ZL katrol met nylon wiel 10x40 mm verzinkt per stuk gelabeld 8300.087.040K

Artikelnummer: A30201208

  • Katrol met nylon wiel
  • Dulimex DX
  • Type KTR N 40ZL
  • 8716336568467
  • 8300.087.040K

van 1 € 60,66 per 10 stuks 0,67 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Katrol met nylon wiel

  • Merk Dulimex DX

  • Type KTR N 40ZL

  • 8716336568467

  • 8300.087.040K

  • Materiaal: zamac

  • Finish: verzinkt

  • Uitvoering: katrol enkel

  • Wiel: nylon

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8300.087.040K
Alternatief artikelnummer leverancier 8300087040K
EAN artikel 8716336568467
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336568474
EAN ompak 8716336568450
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10000753
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productgroep Katrollen met nylon wiel enkel verzinkt
Productsoort Katrol met nylon wiel
Type KTR N 40ZL
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
WLL 300 kg
L 93 mm
H 9 mm
Verpakking EAN per stuk gelabeld
T 40 mm
R 14 mm

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1