Dulimex DX KTR N 40ZL katrol met nylon wiel 10x40 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.087.040K
Artikelnummer: A30201208
- Katrol met nylon wiel enkel verzinkt
- Dulimex DX
- Type KTR N 40ZL
- 8300.087.040K
- 8716336568467
Vanaf 10
€ 6,09 per stuk
1,77 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 8,44 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 160
€ 5,69 per stuk
2,16 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Katrol met nylon wiel enkel verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type KTR N 40ZL
-
8300.087.040K
-
8716336568467
-
Materiaal: zamac
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: katrol enkel
-
Wiel: nylon
-
Dulimex DX KTR N 40ZL katrol met nylon wiel 10x40 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.087.040K kopen?
-
Dulimex DX Katrol enkel met nylon rol verzinkt en meer Katrollen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.087.040K |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8300087040K |
| EAN artikel | 8716336568467 |
| EAN verpakking | 8716336568474 |
| EAN ompak | 8716336568450 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10000753 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Katrollen - Katrol - Katrol enkel met nylon rol verzinkt |
| Productgroep | Katrollen met nylon wiel enkel verzinkt |
| Productsoort | Katrol met nylon wiel enkel verzinkt |
| Type | KTR N 40ZL |
| Alternatief type | KTRN40ZL |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Zamac |
| Finish | Verzinkt |
| Uitvoering | Katrol enkel |
| Wiel | Nylon |
| H | 9 mm |
| L | 93 mm |
| T | 40 mm |
| R | 14 mm |
| WLL | 300 kg |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |