Dulimex DX KSB-16017SSS bascule kantschuif type 832 160x17x15 mm afgeschuind recht RVS 0733.017.1625
Artikelnummer: A30204939
- Bascule kantschuif RVS 17 mm breed afgeschuind recht
- Dulimex DX
- Type KSB-16017SSS
- 0733.017.1625
- 8714140231720
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Bascule kantschuif RVS 17 mm breed afgeschuind recht
-
Merk Dulimex DX
-
Type KSB-16017SSS
-
0733.017.1625
-
8714140231720
-
Ben je op zoek naar een kantschuif voor het vastzetten van de passieve deur bij dubbele openslaande deuren in de utiliteits- of woningbouw?
-
Dan is deze roestvaststalen bascule kantschuif van 17 mm breed een goede oplossing en zeer geschikt om toe te passen in vochtige omgevingen zoals een tuinhuisje of uitbouw
-
Een bascule kantschuif bedien je door de hendel over te hevelen
-
Het grote voordeel van de hendelbediening ten opzichte van de schuifbediening van bijvoorbeeld een nagelkantschuif is dat de schoot niet zomaar in te drukken is
-
Een kantschuif bevestig je door deze in te frezen in de kopse kant van de deur
-
De sluitplaat wordt op het kozijn bevestigd
-
Dit model is een 3-zijdig gesloten afgeschuind recht model waarbij je de uitsparing machinaal maakt met een CNC sleuvenfrees
-
Ten opzichte van een open model is deze kantschuif minder vatbaar voor stof, zaagsel en weersinvloeden
-
Mocht het niet mogelijk zijn de kantschuif in te frezen, is het uiteraard ook mogelijk een recht model kantschuif op de deur te monteren
-
In principe gebruik je twee kantschuiven, één boven en één onder
-
Deze kunnen boven- en onder in lengte varieren
-
Wanneer je een hoge deur hebt is het voor het bedieningsgemak aannemelijk dat je bovenaan de deur een langere kantschuif bevestigd zodat iedereen erbij kan
-
Deze 17 mm brede modellen zijn in vier maten verkrijgbaar en het RVS is geborsteld
-
Bovendien zijn ze per stuk leverbaar
-
Materiaal: RVS
-
Uitvoering: 3-zijdig gesloten koker
-
Montage: verwerking met sleuvenfrees
-
Freestoepassing: afgeschuind recht
-
Accessoires: sluitplaat
-
Type: 832
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0733.017.1625 Y30204939 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7330171625 |
| EAN artikel | 8714140231720 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11200403 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Bascule kantschuif RVS |
| Productgroep | Bascule kantschuiven RVS 17 mm breed afgeschuind recht |
| Productsoort | Bascule kantschuif RVS 17 mm breed afgeschuind recht |
| Type | KSB-16017SSS |
| Alternatief type | KSB16017SSS |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| A | 160 mm |
| B | 17 mm |
| C | 15 mm |
| D | 150 mm |
| E | 15 mm |
| F | 7,5 mm |
| Finish | Geborsteld |