Dulimex DX KKT.3136-B kogelketting diameter 3,6 mm messing vernikkeld rol 25 m 5800.KKT.3136-B
Artikelnummer: A30203425
- Kogelketting op rol messing vernikkeld
- Dulimex DX
- Type KKT.3136-B
- 5800.KKT.3136-B
- 8715076054452
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kogelketting op rol messing vernikkeld
-
Merk Dulimex DX
-
Type KKT.3136-B
-
5800.KKT.3136-B
-
8715076054452
-
DX messing vernikkelde kogelkettingen zijn roestvrij en daardoor uitermate geschikt voor de toepassing in ruimtes met een hoge luchtvochtigheid
-
In combinatie met verbindingsbusjes en eindringen, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld:
-
(Sanitaire) Installatietechniek (bijvoorbeeld ketting van de gootsteendop)
-
Kassenbouw / Tuinbouw
-
Reclamewereld voor decoratieve doeleinden
-
Technische info
-
DX messing vernikkelde kogelketting is compleet uit messing vervaardigd
-
Zoals gezegd roest deze materiaalsoort niet
-
Als finish is de kogelketting vernikkeld
-
Toepassingsadvies
-
Deze kogelketting mag niet gebruikt worden als sieraad
-
Materiaal: messing
-
Finish: vernikkeld
-
Bijzonderheden: alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummer)
-
Dulimex DX KKT.3136-B kogelketting diameter 3,6 mm messing vernikkeld rol 25 m 5800.KKT.3136-B kopen?
-
Dulimex DX Kogelketting messing en meer Sierkettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5800.KKT.3136-B |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5800KKT3136B |
| EAN artikel | 8715076054452 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | 8714140196852 |
| Intrastat CBS code | 73151200 |
| Artikel ID | N10469021 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Sierkettingen - Kogelketting messing |
| Productgroep | Kogelkettingen op rol messing vernikkeld |
| Productsoort | Kogelketting op rol messing vernikkeld |
| Type | KKT.3136-B |
| Alternatief type | KKT3136B |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Lengte per haspel | 25 m |
| Materiaal | Messing |
| Finish | Vernikkeld |
| Bijzonderheden | alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummer) |
| Haspel diameter | 92 mm |
| Haspelbreedte | 130 mm |
| Materiaaldikte diameter | 3,6 mm |