Dulimex DX HSP 3030B rechte sluitplaat 300x30x3 mm staal verchroomd 0160.300.3030
Artikelnummer: A30202069
- Sluitplaat
- Dulimex DX
- Type HSP 3030B
- 0160.300.3030
- 8714140009060
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Sluitplaat
-
Merk Dulimex DX
-
Type HSP 3030B
-
0160.300.3030
-
8714140009060
-
Deze sluitplaat wordt gebruikt om de uitsparing voor de dag en nachtschoot in het kozijn netjes en veilig af te werken
-
Na renovatie of bij schilderwerkzaamheden is het in sommige gevallen gewenst de sluitplaat te vervangen
-
Deze sluitplaat is verkrijgbaar in de lengtes 300 en 500 mm en heeft ruimte voor zowel de dag- als nachtschoot
-
Materiaal: staal
-
Finish: verchroomd
-
Dulimex DX HSP 3030B rechte sluitplaat 300x30x3 mm staal verchroomd 0160.300.3030 kopen?
-
Dulimex DX Hoeksluitplaat staal verchroomd en meer Sluitplaten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.300.3030 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1603003030 |
| EAN artikel | 8714140009060 |
| EAN verpakking | 8714140009046 |
| EAN ompak | 8714140009053 |
| Intrastat CBS code | 83016000 |
| Artikel ID | N10034216 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Sluitplaten - Hoeksluitplaat staal verchroomd |
| Productgroep | Sluitplaten |
| Productsoort | Sluitplaat |
| Type | HSP 3030B |
| Alternatief type | HSP3030B |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Lengte | 300 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verchroomd |