Dulimex DX HSM 040B KD cilinderhangslot Marine DX 40 mm met RVS beugel verschillend sluitend dubbel vergrendeld 0182.510.4000
Artikelnummer: A30201571
- Hangslot DX verschillend sluitend Marine HS-Line
- Dulimex DX
- Type HSM 040B KD
- 0182.510.4000
- 8714140016020
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Hangslot DX verschillend sluitend Marine HS-Line
-
Merk Dulimex DX
-
Type HSM 040B KD
-
0182.510.4000
-
8714140016020
-
Heb je een hangslot nodig voor gebruik in kustgebieden, de scheepvaart of in de watersport?
-
Dan zijn de DX Marine HS-LINE hangsloten een goede oplossing
-
Ze worden dubbelzijdig vergrendeld en zijn gemaakt van een messing verchroomde behuizing met RVS beugel
-
Dit maakt ze zeer geschikt voor toepassing in vochtige omgevingen
-
Dit slot is verkrijgbaar in twee maten
-
Belangrijk bij een slot is de keychange
-
Met de keychange van een hangslot wordt het aantal verschillende sleutelnummers binnen een productierun bedoeld
-
Hoe hoger deze keychange, hoe kleiner de kans dat iemand in jouw omgeving dezelfde sleutel heeft
-
Standaard wordt dit slot geleverd met twee sleutels
-
Ben je op zoek naar meerdere sloten met dezelfde sleutel?
-
Materiaal: messing
-
Finish: verchroomd
-
Beugel: beugel
-
Materiaal beugel: RVS
-
Vergrendeling beugel: dubbelzijdig
-
Accessoires: 2 sleutels
-
sluiting: verschillend sluitend
-
Dulimex DX HSM 040B KD cilinderhangslot Marine DX 40 mm met RVS beugel verschillend sluitend dubbel vergrendeld 0182.510.4000 kopen?
-
Dulimex DX Hangslot cilinder RVS beugel messing en meer Hangsloten cilinder en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0182.510.4000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1825104000 |
| EAN artikel | 8714140016020 |
| EAN verpakking | 8714140016006 |
| EAN ompak | 8714140016013 |
| Intrastat CBS code | 83011000 |
| Artikel ID | N10000451 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Hangsloten - Hangsloten cilinder - Hangslot cilinder RVS beugel messing |
| Productgroep | Hangsloten DX verschillend sluitend Marine HS-Line |
| Productsoort | Hangslot DX verschillend sluitend Marine HS-Line |
| Type | HSM 040B KD |
| Alternatief type | HSM040BKD |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Materiaal | Messing |
| Finish | Verchroomd |
| Beugel | Beugel |
| Materiaal beugel | RVS |
| Vergrendeling beugel | Dubbelzijdig |
| Cilinder | 4 pins |
| Accessoires | 2 sleutels |
| A | 40 mm |
| B | 39 mm |
| C | 22 mm |
| D | 6,4 mm |
| E | 22 mm |
| F | 15 mm |
| Sluiting | Verschillend sluitend |
| Key change | 625 |
| Verpakking | Bulkverpakking |
Aanbevolen producten
-
Dulimex DX H 030/040/70 blinde sleutel voor HS 030B KD-KA 040B KD-KA en gelijksluitend discusslot diameter 70 mm (HSD 070B KA) 0182.410.3000
A30201544
- Blinde sleutel voor hangsloten
- Dulimex DX
- Type H 030/040
- 0182.410.3000
- 8714140015092
Vanaf 50 € 0,78 per stuk 0,19 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 1,21 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 1000 € 0,68 per stuk 0,29 € off -30% Incl. 21,00% BTW