Dulimex DX HSL 040B KD cilinderhangslot DX 40 mm met hoge beugel verschillend sluitend dubbel vergrendeld 0182.500.3400
Artikelnummer: A30201555
- Hangslot DX verschillend sluitend hoge beugel HS-Line
- Dulimex DX
- Type HSL 040B KD
- 0182.500.3400
- 8714140015726
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Hangslot DX verschillend sluitend hoge beugel HS-Line
-
Merk Dulimex DX
-
Type HSL 040B KD
-
0182.500.3400
-
8714140015726
-
Heb je een hangslot met nodig voor het vergrendelen van een poort of kast waar een grotere afstand overbrugd moet worden?
-
Dan zijn de DX HS-LINE hangsloten met hoge beugel een goede oplossing
-
Deze hangsloten worden dubbelzijdig vergrendeld en zijn gemaakt van een messing behuizing met gehard stalen beugel
-
Ze worden in veel situaties toegepast waar de standaard beugel te kort is
-
Dit slot is verkrijgbaar in meerdere maten
-
De lengte die je nodig hebt is afhankelijk van de afstand die je dient te overbruggen
-
De kleinste variant heeft een 4-pins cilinder met een key change van 625 en het grootste hangslot een 5-pins cilinder met een key change van 3125
-
Met de keychange van een hangslot wordt het aantal verschillende sleutelnummers binnen een productierun bedoeld
-
Hoe hoger deze keychange, hoe kleiner de kans dat iemand in jouw omgeving dezelfde sleutel heeft
-
Standaard wordt dit slot geleverd met twee sleutels
-
Materiaal: messing
-
Beugel: hoge beugel
-
Materiaal beugel: gehard staal
-
Vergrendeling beugel: dubbelzijdig
-
Accessoires: 2 sleutels
-
Sluiting: verschillend sluitend
-
Dulimex DX HSL 040B KD cilinderhangslot DX 40 mm met hoge beugel verschillend sluitend dubbel vergrendeld 0182.500.3400 kopen?
-
Dulimex DX Hangslot cilinder hoge beugel messing en meer Hangsloten cilinder en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0182.500.3400 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1825003400 |
| EAN artikel | 8714140015726 |
| EAN verpakking | 8714140015702 |
| EAN ompak | 8714140015719 |
| Intrastat CBS code | 83011000 |
| Artikel ID | N10000461 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Hangsloten - Hangsloten cilinder - Hangslot cilinder hoge beugel messing |
| Productgroep | Hangsloten DX verschillend sluitend hoge beugel HS-Line |
| Productsoort | Hangslot DX verschillend sluitend hoge beugel HS-Line |
| Type | HSL 040B KD |
| Alternatief type | HSL040BKD |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Materiaal | Messing |
| Beugel | Hoge beugel |
| Materiaal beugel | Gehard staal |
| Vergrendeling beugel | Dubbelzijdig |
| Accessoires | 2 sleutels |
| Cilinder | 4 pins |
| Sluiting | Verschillend sluitend |
| Key change | 625 |
| A | 40 mm |
| B | 39 mm |
| C | 64 mm |
| D | 6,4 mm |
| E | 22 mm |
| F | 15 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |
Aanbevolen producten
-
Dulimex DX H 030/040/70 blinde sleutel voor HS 030B KD-KA 040B KD-KA en gelijksluitend discusslot diameter 70 mm (HSD 070B KA) 0182.410.3000
A30201544
- Blinde sleutel voor hangsloten
- Dulimex DX
- Type H 030/040
- 0182.410.3000
- 8714140015092
Vanaf 50 € 0,78 per stuk 0,19 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 1,21 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 1000 € 0,68 per stuk 0,29 € off -30% Incl. 21,00% BTW