Dulimex DX HSD 901B KA discusslot DX diameter 90 mm lamellen gehard staal boorbeveiliging op sleutelnummer 901 0185.200.0901
Artikelnummer: A30203932
- Discusslot DX gelijksluitend diameter 90 mm
- Dulimex DX
- Type HSD 901B KA
- 0185.200.0901
- 8714140018758
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Discusslot DX gelijksluitend diameter 90 mm
-
Merk Dulimex DX
-
Type HSD 901B KA
-
0185.200.0901
-
8714140018758
-
De schuur, werkplaats en de aanhanger afsluiten met stevige sloten waarbij het handig is dat meerdere mensen de sloten kunnen bedienen zonder dat ze vijf verschillende sleutels nodig hebben?
-
Uniek aan deze diameter 90 mm variant is de meedraaiende gehard stalen plaat, waardoor het slot is beveiligd tegen boren
-
DX discussloten zijn gemaakt van een roestvaststalen kast met een gehard stalen beugel
-
De beperkte ruimte tussen de slotkast en de beugel maakt het vrijwel onmogelijk om een discusslot open te breken
-
Hierdoor is een discusslot een gewilde oplossing om diefstal van spullen te voorkomen
-
Dit discusslot bevat een 5-pins cilinder en wordt standaard geleverd met twee sleutels onder diverse sleutelnummers
-
Uiteraard zijn de sleutels ook los te bestellen zodat iedereen die een sleutel nodig heeft er één kan krijgen
-
Discussloten worden vaak buiten gebruikt in combinatie met een Anti-diefstalketting , een slotkabel of kistoverval
-
Om te voorkomen dat er water in het slot blijft staan, is de onderzijde van de kast voorzien van afwateringsgaten
-
Materiaal: RVS en gehard stalen lamellen
-
Materiaal beugel: gehard staal
-
cilinder: 5 pins
-
Accessoires: 2 sleutels
-
sluiting: gelijksluitend
-
Bijzonderheden: boorbeveiliging middels gehard stalen meedraaiende plaat
-
Dulimex DX HSD 901B KA discusslot DX diameter 90 mm lamellen gehard staal boorbeveiliging op sleutelnummer 901 0185.200.0901 kopen?
-
Dulimex DX Discusslot RVS en meer Discussloten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0185.200.0901 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1852000901 |
| EAN artikel | 8714140018758 |
| EAN verpakking | 8714140018734 |
| EAN ompak | 8714140018741 |
| Intrastat CBS code | 83011000 |
| Artikel ID | N10033228 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Hangsloten - Discussloten - Discusslot RVS |
| Productgroep | Discussloten DX gelijksluitend diameter 90 mm |
| Productsoort | Discusslot DX gelijksluitend diameter 90 mm |
| Type | HSD 901B KA |
| Alternatief type | HSD901BKA |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| A | 90 mm |
| B | 24 mm |
| C | 12 mm |
| Materiaal | RVS en gehard stalen lamellen |
| Materiaal beugel | Gehard staal |
| Cilinder | 5 pins |
| Accessoires | 2 sleutels |
| Sluiting | Gelijksluitend |
| Sleutelnummer | 901 |
| Bijzonderheden | Boorbeveiliging middels gehard stalen meedraaiende plaat |
Aanbevolen producten
-
Dulimex DX H 090B blinde sleutel voor diameter 90 mm discussloten voor verschillend sluitende en gelijksluitende serie 0185.210.0900
A30202024
- Blinde sleutel voor discussloten
- Dulimex DX
- Type H 090B
- 0185.210.0900
- 8714140019021
Vanaf 24 € 0,89 per stuk 0,22 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 1,22 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 720 € 0,78 per stuk 0,33 € off -30% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-08090 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 8x900 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V0.8090
A30204044
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-08090
- 8077.1V0.8090
- 8716336540753
Vanaf 1 € 23,34 per stuk 5,83 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 21,88 per stuk 7,29 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-10090 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 9,5x900 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V1.0090
A30204046
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-10090
- 8077.1V1.0090
- 8716336540654
Vanaf 1 € 24,37 per stuk 6,09 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 22,85 per stuk 7,62 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-10120 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 9,5x1200 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V1.0120
A30201427
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-10120
- 8077.1V1.0120
- 8716336547462
Vanaf 1 € 30,71 per stuk 7,68 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 8 € 28,79 per stuk 9,60 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-08120 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 8x1200 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V1.8120
A30204045
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-08120
- 8077.1V1.8120
- 8716336540852
Vanaf 1 € 27,63 per stuk 6,91 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 25,90 per stuk 8,63 € off -25% Incl. 21,00% BTW