Dulimex DX HSD 709B KA discusslot DX diameter 70 mm op sleutelnummer 709 0180.100.0709
Artikelnummer: A30201591
- Discusslot DX gelijksluitend diameter 70 mm
- Dulimex DX
- Type HSD 709B KA
- 0180.100.0709
- 8714140011049
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Discusslot DX gelijksluitend diameter 70 mm
-
Merk Dulimex DX
-
Type HSD 709B KA
-
0180.100.0709
-
8714140011049
-
De werkplaats en de aanhanger afsluiten met stevige sloten waarbij het handig is dat meerdere mensen de sloten kunnen bedienen zonder dat ze vijf verschillende sleutels nodig hebben?
-
Dan is dit gelijksluitende discusslot van 70 diameter mm een goede oplossing
-
DX discussloten zijn gemaakt van een roestvaststalen kast met een gehard stalen beugel
-
De beperkte ruimte tussen de slotkast en de beugel maakt het vrijwel onmogelijk om een discusslot open te breken
-
Hierdoor is een discusslot een gewilde oplossing om diefstal van spullen te voorkomen
-
Dit discusslot bevat een 5-pins cilinder en wordt standaard geleverd met twee sleutels onder diverse sleutelnummers
-
Uiteraard zijn de sleutels ook los te bestellen zodat iedereen die een sleutel nodig heeft er één kan krijgen
-
Discussloten worden vaak buiten gebruikt in combinatie met een Anti-diefstalketting , een slotkabel of kistoverval
-
Om te voorkomen dat er water in het slot blijft staan, is de onderzijde van de kast voorzien van afwateringsgaten
-
Materiaal: RVS
-
Materiaal beugel: gehard staal
-
cilinder: 5 pins
-
Accessoires: 2 sleutels
-
sluiting: gelijksluitend
-
Dulimex DX HSD 709B KA discusslot DX diameter 70 mm op sleutelnummer 709 0180.100.0709 kopen?
-
Dulimex DX Discusslot RVS en meer Discussloten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0180.100.0709 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1801000709 |
| EAN artikel | 8714140011049 |
| EAN verpakking | 8714140011025 |
| EAN ompak | 8714140011032 |
| Intrastat CBS code | 83011000 |
| Artikel ID | N10033328 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Hangsloten - Discussloten - Discusslot RVS |
| Productgroep | Discussloten DX gelijksluitend diameter 70 mm |
| Productsoort | Discusslot DX gelijksluitend diameter 70 mm |
| Type | HSD 709B KA |
| Alternatief type | HSD709BKA |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| A | 70 mm |
| B | 19 mm |
| C | 9,5 mm |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal beugel | Gehard staal |
| Cilinder | 5 pins |
| Accessoires | 2 sleutels |
| Sluiting | Gelijksluitend |
| Sleutelnummer | 709 |
Aanbevolen producten
-
Dulimex DX D 5025B pantseroverval DX 5 serie 155x45 mm voor discusslot 70 mm staal verzinkt 0140.110.5025
A30202325
- Pantseroverval DX 5 serie
- Dulimex DX
- Type D 5025B
- 0140.110.5025
- 8714140002436
Vanaf 6 € 7,91 per stuk 2,30 € off -22,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 10,46 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 72 € 7,40 per stuk 2,81 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX D 5026B pantseroverval DX 5 serie 195x45 mm voor discusslot 70 mm staal verzinkt 0140.110.5026
A30202326
- Pantseroverval DX 5 serie
- Dulimex DX
- Type D 5026B
- 0140.110.5026
- 8714140002467
Vanaf 6 € 8,83 per stuk 2,56 € off -22,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 12,25 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 60 € 8,55 per stuk 2,85 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX H 070B blinde sleutel voor diameter 70 mm discussloten NIET voor gelijksluitende serie 0180.110.0700
A30202023
- Blinde sleutel voor discussloten
- Dulimex DX
- Type H 070B
- 0180.110.0700
- 8714140011315
Vanaf 24 € 0,89 per stuk 0,22 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 1,22 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 720 € 0,78 per stuk 0,33 € off -30% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX H 030/040/70 blinde sleutel voor HS 030B KD-KA 040B KD-KA en gelijksluitend discusslot diameter 70 mm (HSD 070B KA) 0182.410.3000
A30201544
- Blinde sleutel voor hangsloten
- Dulimex DX
- Type H 030/040
- 0182.410.3000
- 8714140015092
Vanaf 50 € 0,78 per stuk 0,19 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 1,21 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 1000 € 0,68 per stuk 0,29 € off -30% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX H 709 KA geslepen sleutel voor diameter 70 mm discusslot HSD 709 0182.411.0709
A30203048
- Geslepen sleutel voor discusslot
- Dulimex DX
- Type H 709 KA
- 0182.411.0709
- 8714140015450
Vanaf 10 € 2,74 per stuk 0,68 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 3,60 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 100 € 2,57 per stuk 0,86 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-06090 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 6x900 mm voor discusslot 50 en 70 mm 8077.1V0.6090
A30204043
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-06090
- 8077.1V0.6090
- 8716336545635
Vanaf 1 € 15,67 per stuk 3,32 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 20 € 14,72 per stuk 4,27 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-06150 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 6x1500 mm voor discusslot 50 en 70 mm 8077.1V0.6150
A30201426
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-06150
- 8077.1V0.6150
- 8716336545789
Vanaf 1 € 26,86 per stuk 6,72 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 25,18 per stuk 8,39 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-08090 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 8x900 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V0.8090
A30204044
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-08090
- 8077.1V0.8090
- 8716336540753
Vanaf 1 € 23,34 per stuk 5,83 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 21,88 per stuk 7,29 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-10090 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 9,5x900 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V1.0090
A30204046
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-10090
- 8077.1V1.0090
- 8716336540654
Vanaf 1 € 24,37 per stuk 6,09 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 22,85 per stuk 7,62 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-10120 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 9,5x1200 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V1.0120
A30201427
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-10120
- 8077.1V1.0120
- 8716336547462
Vanaf 1 € 30,71 per stuk 7,68 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 8 € 28,79 per stuk 9,60 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-08120 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 8x1200 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V1.8120
A30204045
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-08120
- 8077.1V1.8120
- 8716336540852
Vanaf 1 € 27,63 per stuk 6,91 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 25,90 per stuk 8,63 € off -25% Incl. 21,00% BTW