Dulimex DX HSD 050B KD discusslot DX diameter 50 mm verschillend sluitend 0180.100.0500
Artikelnummer: A30201582
- Discusslot DX verschillend sluitend diameter 50 mm
- Dulimex DX
- Type HSD 050B KD
- 0180.100.0500
- 8714140010745
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Discusslot DX verschillend sluitend diameter 50 mm
-
Merk Dulimex DX
-
Type HSD 050B KD
-
0180.100.0500
-
8714140010745
-
Een schuur of aanhangwagen afsluiten met een stevig slot?
-
Of je dure barbecue of fiets vastleggen in combinatie met een anti-diefstalketting of slotkabel?
-
Dan is dit discusslot van 50 mm een goede oplossing
-
DX discussloten zijn gemaakt van een roestvaststalen kast met een gehard stalen beugel
-
De beperkte ruimte tussen de slotkast en de beugel maakt het vrijwel onmogelijk om een discusslot open te breken
-
Hierdoor is een discusslot een gewilde oplossing om diefstal van spullen te voorkomen
-
Dit discusslot bevat een 4-pins cilinder en heeft een keychange van 200
-
Met de keychange van een hangslot wordt het aantal verschillende sleutelnummers binnen een productierun bedoeld
-
Hoe hoger deze keychange, hoe kleiner de kans dat iemand in jouw omgeving dezelfde sleutel heeft
-
Bij dit slot worden standaard twee sleutels geleverd
-
Discussloten worden vaak buiten gebruikt in combinatie met een Anti-diefstalketting , een slotkabel of kistoverval
-
Om te voorkomen dat er water in het slot blijft staan, is de onderzijde van de kast voorzien van afwateringsgaten
-
Materiaal: RVS
-
Materiaal beugel: gehard staal
-
cilinder: 4 pins
-
Accessoires: 2 sleutels
-
sluiting: verschillend sluitend
-
Dulimex DX HSD 050B KD discusslot DX diameter 50 mm verschillend sluitend 0180.100.0500 kopen?
-
Dulimex DX Discusslot RVS en meer Discussloten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0180.100.0500 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1801000500 |
| EAN artikel | 8714140010745 |
| EAN verpakking | 8714140010721 |
| EAN ompak | 8714140010738 |
| Intrastat CBS code | 83011000 |
| Artikel ID | N10000456 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Hangsloten - Discussloten - Discusslot RVS |
| Productgroep | Discussloten DX verschillend sluitend diameter 50 mm |
| Productsoort | Discusslot DX verschillend sluitend diameter 50 mm |
| Type | HSD 050B KD |
| Alternatief type | HSD050BKD |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| A | 50 mm |
| B | 10 mm |
| C | 7 mm |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal beugel | Gehard staal |
| Cilinder | 4 pins |
| Accessoires | 2 sleutels |
| Sluiting | Verschillend sluitend |
| Key change | 200 |
| Verpakking | Bulkverpakking |
Aanbevolen producten
-
Dulimex DX H 055B blinde sleutel voor diameter 50 mm discussloten 0180.119.0500
A30202022
- Blinde sleutel voor discussloten
- Dulimex DX
- Type H 055B
- 0180.119.0500
- 8714140011407
Vanaf 24 € 0,89 per stuk 0,22 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 1,22 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 600 € 0,83 per stuk 0,28 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-06090 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 6x900 mm voor discusslot 50 en 70 mm 8077.1V0.6090
A30204043
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-06090
- 8077.1V0.6090
- 8716336545635
Vanaf 1 € 15,67 per stuk 3,32 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 20 € 14,72 per stuk 4,27 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-06150 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 6x1500 mm voor discusslot 50 en 70 mm 8077.1V0.6150
A30201426
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-06150
- 8077.1V0.6150
- 8716336545789
Vanaf 1 € 26,86 per stuk 6,72 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 25,18 per stuk 8,39 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-08090 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 8x900 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V0.8090
A30204044
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-08090
- 8077.1V0.8090
- 8716336540753
Vanaf 1 € 23,34 per stuk 5,83 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 21,88 per stuk 7,29 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-10090 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 9,5x900 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V1.0090
A30204046
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-10090
- 8077.1V1.0090
- 8716336540654
Vanaf 1 € 24,37 per stuk 6,09 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 22,85 per stuk 7,62 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-10120 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 9,5x1200 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V1.0120
A30201427
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-10120
- 8077.1V1.0120
- 8716336547462
Vanaf 1 € 30,71 per stuk 7,68 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 8 € 28,79 per stuk 9,60 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX 8300-08120 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 8x1200 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V1.8120
A30204045
- Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
- Dulimex DX
- Type 8300-08120
- 8077.1V1.8120
- 8716336540852
Vanaf 1 € 27,63 per stuk 6,91 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 25,90 per stuk 8,63 € off -25% Incl. 21,00% BTW