Dulimex DX HPS H 12ZL harpsluiting handelsuitvoering 12 mm verzinkt per stuk gelabeld 8300.003.0012
Artikelnummer: A30200327
- Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
- Dulimex DX
- Type HPS H 12ZL
- 8300.003.0012
- 8716336546267
Vanaf 10
€ 2,32 per stuk
0,58 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 3,05 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 100
€ 2,18 per stuk
0,73 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPS H 12ZL
-
8300.003.0012
-
8716336546267
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Schäkel geschweift handelsüblich 12 mm verzinkt individueller EAN
-
Manille lyre commerciale 12 mm zingué pourvu de code à barres individuel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.003.0012 Y30200327 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000030012 |
| EAN artikel | 8716336546267 |
| EAN verpakking | 8716336546243 |
| EAN ompak | 8716336546250 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035278 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt |
| Productgroep | Harpsluitingen |
| Productsoort | Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt |
| Type | HPS H 12ZL |
| Alternatief type | HPSH12ZL |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| d | 12 mm |
| L | 49 mm |
| w | 25 mm |
| WLL | 520 kg |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |