Dulimex DX HPS H 10ZL harpsluiting handelsuitvoering 10 mm verzinkt per stuk gelabeld 8300.003.0010
Artikelnummer: A30200326
- Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
- Dulimex DX
- Type HPS H 10ZL
- 8300.003.0010
- 8716336546236
Vanaf 20
€ 1,26 per stuk
0,31 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,65 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 160
€ 1,18 per stuk
0,39 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPS H 10ZL
-
8300.003.0010
-
8716336546236
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Schäkel geschweift handelsüblich 10 mm verzinkt individueller EAN
-
Manille lyre commerciale 10 mm zingué pourvu de code à barres individuel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.003.0010 Y30200326 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000030010 |
| EAN artikel | 8716336546236 |
| EAN verpakking | 8716336546212 |
| EAN ompak | 8714140225026 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10000598 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt |
| Productgroep | Harpsluitingen |
| Productsoort | Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt |
| Type | HPS H 10ZL |
| Alternatief type | HPSH10ZL |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| d | 10 mm |
| L | 40 mm |
| w | 20 mm |
| WLL | 320 kg |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |