Dulimex DX H2LAG RVS.76 lager voor scharnieren 76x76 mm RVS - A30201779 - afbeelding 1
Dulimex DX H2LAG RVS.76 lager voor scharnieren 76x76 mm RVS - A30201779 - afbeelding 2

Dulimex DX H2LAG RVS.76 lager voor scharnieren 76x76 mm RVS 6991.133.7676

Artikelnummer: A30201779

  • Scharnierlager
  • Dulimex DX
  • Type H2LAG RVS.76
  • 6991.133.7676
  • 8714140148981

Vanaf 100 € 0,33 per stuk 0,08 € off -20% Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1 € 0,65 per stuk Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1000 € 0,31 per stuk 0,10 € off -25% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume, afwijkende afmetingen of gewicht van meer dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten, bovenop de transportkosten aangegeven in de winkelwagen, worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections

Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections

Beschrijving

  • Scharnierlager

  • Merk Dulimex DX

  • Type H2LAG RVS.76

  • 6991.133.7676

  • 8714140148981

  • Dulimex DX H2LAG RVS.76 lager voor scharnieren 76x76 mm RVS 6991.133.7676 kopen?

  • Dulimex DX Kogellager en meer Scharnieronderdelen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 6991.133.7676
Alternatief artikelnummer leverancier 69911337676
EAN artikel 8714140148981
EAN verpakking 8714140148967
EAN ompak 8714140148974
Intrastat CBS code 83024110
Artikel ID N10035725
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieronderdelen - Kogellager
Productgroep Scharnierlagers
Productsoort Scharnierlager
Type H2LAG RVS.76
Alternatief type H2LAGRVS76
Minimum besteleenheid 100 stuks
Toepassing Ten behoeve van gelagerd scharnier 76x76
Materiaal RVS
Finish RVS

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien2