Dulimex DX H167L76762005 scharnier ronde hoeken 76x76 mm losse verzinkte pen staal verzinkt los gestort 6710.025.7676-L
Artikelnummer: A30201730
- Scharnier ronde hoeken los gestort staal
- Dulimex DX
- Type H167L76762005
- 6710.025.7676-L
- 8714140151837
Vanaf 100
€ 1,18 per stuk
0,39 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,97 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
dan onze los gestorte kogellagerscharnieren of los gestorte glijlagerscharnieren
-
uitvoering: los gestort
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank verzinkt
-
Pen uitvoering: losse staal verzinkte kartelpen
-
Afwerking hoek: ronde hoeken
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,0x40 (76x76), 4,5x40 (89x89) mm
-
Scharnier mit Rundecken 76x76 mm ausziehbarer Stift verzinkt verzinkt separate Scharnierblätter
-
Charnière coins arrondis 76x76 mm goujon amovible zingué zinguée lames séparées
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6710.025.7676-L Y30201730 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 67100257676L |
| EAN artikel | 8714140151837 |
| EAN verpakking | 8714140151813 |
| EAN ompak | 8714140151820 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10326309 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnier - Scharnier staal verzinkt |
| Productgroep | Scharnieren ronde hoeken los gestort staal |
| Productsoort | Scharnier ronde hoeken los gestort staal |
| Type | H167L76762005 |
| Alternatief type | H167L76762005 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| H | 76 mm |
| B | 76 mm |
| D | 2,0 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Draagkracht per 3 | 30 kg |
| Draagkracht per 4 | 40 kg |
| Knoopuitvoering | - |
| Certificering | - |