Dulimex DX H167-76762005 scharnier ronde hoeken 76x76 mm losse verzinkte pen staal verzinkt 6710.025.7676
Artikelnummer: A30201725
- Scharnier ronde hoeken losse pen staal
- Dulimex DX
- Type H167-76762005
- 6710.025.7676
- 8714140143191
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Scharnier ronde hoeken losse pen staal
-
Merk Dulimex DX
-
Type H167-76762005
-
6710.025.7676
-
8714140143191
-
Dit standaard DX scharnier met ronde hoeken is geschikt voor gebruik in lichtere projecten als tuinhuisjes of voor lichte binnendeuren en ramen
-
Doordat het scharnier ronde hoeken heeft, dient u deze voor een optimale bevestiging machinaal in te frezen
-
De losse pen van dit blank verzinkte stalen scharnier is voorzien van een kartelrand
-
De kartelrand voorkomt dat de pen omhoog kruipt en het scharnier scheefzakt
-
Bent u op zoek naar scharnieren voor intensiever gebruik?
-
Bekijk dan onze kogellagerscharnieren, kogelstiftpaumelles of glijlagerscharnieren
-
Materiaal: staal
-
Pen uitvoering: losse staal verzinkte kartelpen
-
Afwerking hoek: ronde hoeken
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,0x40 (76x76), 4,5x40 (89x89) mm
-
Scharnier mit Rundecken 76x76 mm ausziehbarer Stift verzinkt Stahl verzinkt
-
Charnière coins arrondis 76x76 mm goujon amovible zingué acier zinguée
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6710.025.7676 Y30201725 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 67100257676 |
| EAN artikel | 8714140143191 |
| EAN verpakking | 8714140143177 |
| EAN ompak | 8714140143184 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000652 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnier - Scharnier staal verzinkt |
| Productgroep | Scharnieren ronde hoeken losse pen staal |
| Productsoort | Scharnier ronde hoeken losse pen staal |
| Type | H167-76762005 |
| Alternatief type | H16776762005 |
| Minimum besteleenheid | 24 stuks |
| Finish | Blank verzinkt |
| H | 76 mm |
| B | 76 mm |
| D | 2,0 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Draagkracht per 3 | 30 kg |
| Draagkracht per 4 | 40 kg |
| Knoopuitvoering | - |
| Certificering | - |