Dulimex DX H162-89892125 kogellagerscharnier rechte hoeken 89x89 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG*** - A30201773 - afbeelding 1
Dulimex DX H162-89892125 kogellagerscharnier rechte hoeken 89x89 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG*** - A30201773 - afbeelding 2
Dulimex DX H162-89892125 kogellagerscharnier rechte hoeken 89x89 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG*** - A30201773 - afbeelding 3

Dulimex DX H162-89892125 kogellagerscharnier rechte hoeken 89x89 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG*** 6212.125.8989

Artikelnummer: A30201773

  • Kogellagerscharnier rechte hoeken SKG staal
  • Dulimex DX
  • Type H162-89892125
  • 6212.125.8989
  • 8714140142262

Vanaf 6 € 5,09 per stuk 1,27 € off -20% Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1 € 6,68 per stuk Incl. 21,00% BTW
Vanaf 60 € 4,77 per stuk 1,59 € off -25% Incl. 21,00% BTW
Vanaf 96 € 4,77 per stuk 1,59 € off -25% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume, afwijkende afmetingen of gewicht van meer dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten, bovenop de transportkosten aangegeven in de winkelwagen, worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections

Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections

Beschrijving

  • Kogellagerscharnier rechte hoeken SKG staal

  • Merk Dulimex DX

  • Type H162-89892125

  • 6212.125.8989

  • 8714140142262

  • Dit CE gecertificeerde DX veiligheidsheidsscharnier is door zijn geïntegreerde dievenklauw door het SKG gekeurd en bestempeld als inbraakwerend en daarmee geschikt voor buitendeuren en ramen die intensief gebruikt worden

  • Dit product voldoet bovendien aan alle eisen om binnen het Politie Keurmerk Veilig Wonen (PKVW) toegepast te worden

  • Door zijn rechte hoeken is het scharnier bedoeld voor handmatige verwerking

  • Om het scharnier in te laten en te bevestigen kan gemakkelijk met hamer en beitel de uitsparing in deur/raam en kozijn gemaakt worden

  • Aan de onderkant is een scharnierknop bevestigd met daarin een gaatje

  • Allereerst verrijkt de scharnierknop het uiterlijk doordat boven- en onderkant nu identiek ogen

  • Daarnaast is er met het aangebrachte gaatje voor gezorgd dat demonteren, bijvoorbeeld wanneer u gaat schilderen, eenvoudig blijft

  • U slaat de bovenste pen door het gaatje gemakkelijk met een spijker omhoog

  • De scharnierknop en de pen zijn bovendien voorzien van een kartelrand, die voorkomt dat de scharnierknop of de pen na verloop van tijd uit het scharnier kruipt en er tevens voor zorgt dat het scharnier minder gauw scheef gaat hangen

  • Door de kogellagers loopt dit scharnier bijzonder soepel, wat de draagkracht en levensduur ten opzichte van een losse pen scharnier ten goede komt

  • Om de hoge kwaliteit van dit scharnier langere tijd te waarborgen wordt aangeraden de lagers jaarlijks te smeren met kogellagervet, zuurvrije vaseline of spray op siliconenbasis

  • Bent u op zoek naar een onderhoudsvrij scharnier met SKG keurmerk en nog meer draagvermogen?

  • Bekijk dan ook ons assortiment glijlagerscharnieren of kogelstiftpaumelles

  • Afwerking hoek: rechte hoeken

  • Materiaal: staal

  • Finish: blank verzinkt

  • Aanbevolen schroefmaat: 4,5x40 (76x76) en 4,5x45 (89x89) mm

  • Normering: SKG** (76x76) en SKG*** (89x89)

  • Pen uitvoering: kogelgelagerde kartelpen

  • Certificering: CE-SKH

  • Dulimex DX H162-89892125 kogellagerscharnier rechte hoeken 89x89 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG*** 6212.125.8989 kopen?

  • Dulimex DX Kogellagerscharnier en meer Kogellagerscharnieren SKG*** en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 6212.125.8989
Alternatief artikelnummer leverancier 62121258989
EAN artikel 8714140142262
EAN verpakking 8714140142248
EAN ompak 8714140236428
Intrastat CBS code 83024110
Artikel ID N10000634
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Kogellagerscharnieren SKG*** - Kogellagerscharnier
Productgroep Kogellagerscharnieren rechte hoeken SKG staal
Productsoort Kogellagerscharnier rechte hoeken SKG staal
Type H162-89892125
Alternatief type H16289892125
Minimum besteleenheid 6 stuks
Afwerking hoek Rechte hoeken
Materiaal Staal
Finish Blank verzinkt
Aanbevolen schroefmaat 4,5x40 (76x76) en 4,5x45 (89x89) mm
Normering SKG** (76 x 76 mm) en SKG***(89 x 89 mm)
B 89 mm
Diameter 12 mm
D 2,4 mm
P 18 mm
H 89 mm
Draagkracht per 3 70 kg
Draagkracht per 4 80 kg
Pen uitvoering Kogelgelagerde kartelpen
Certificering CE-SKH

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1