Dulimex DX H161-60602105 smalscharnier 60x60 mm vaste messing pen staal verzinkt 6110.125.6060
Artikelnummer: A30201698
- Smalscharnier staal verzinkt
- Dulimex DX
- Type H161-60602105
- 6110.125.6060
- 8714140154449
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Smalscharnier staal verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type H161-60602105
-
6110.125.6060
-
8714140154449
-
Op zoek naar een allround scharnier voor lichte projecten als meubeldeurtjes of een speelgoedkistje?
-
Deze smal-en-vierkantscharnieren zijn verkrijgbaar in verschillende maatvoeringen en uitermate geschikt voor doe-het-zelf klussen in huis en lichte projecten in de meubelindustrie
-
De rechte hoeken maken het mogelijk het scharnier zowel opliggend te bevestigen als met hamer en beitel in te laten
-
Door de verzonken schroefgaten en een vaste pen kan het geheel vervolgens netjes afgewerkt worden
-
Bent u op zoek naar een scharnier voor een project in een omgeving met hoge luchtvochtigheid?
-
Kies dan voor eenscharnier van roestvaststaal
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank verzinkt
-
Pen uitvoering: vaste messing pen
-
Toepassing: voor lichte constructies
-
Scharnier halbbreit 60x60 mm fester Stift aus Messing Stahl verzinkt
-
Charnière étroite 60x60 mm goujon fixe en laiton acier zinguée
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6110.125.6060 Y30201698 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 61101256060 |
| EAN artikel | 8714140154449 |
| EAN verpakking | 8714140154425 |
| EAN ompak | 8714140154432 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000698 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren smal - Scharnier met vaste messing pen staal verzinkt |
| Productgroep | Smal- en vierkantscharnieren staal verzinkt |
| Productsoort | Smalscharnier staal verzinkt |
| Type | H161-60602105 |
| Alternatief type | H16160602105 |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| B | 60 mm |
| Diameter Ø | 6,7 mm |
| H | 60 mm |
| D | 1,2 mm |