Dulimex DX GKZ.0904-P voetketting 4 mm type 763 staal verzinkt mat zwart rol 30 m 5800.GKZ.0904-P
Artikelnummer: A30204139
- Voetketting op rol type 763 verzinkt zwart gelakt
- Dulimex DX
- Type GKZ.0904-P
- 5800.GKZ.0904-P
- 8714140212521
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Voetketting op rol type 763 verzinkt zwart gelakt
-
Merk Dulimex DX
-
Type GKZ.0904-P
-
5800.GKZ.0904-P
-
8714140212521
-
DX voetketting Type 763 (DIN 5685C) verzinkt is in combinatie met het DX ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen voor vele toepassingen in te zetten zoals bijvoorbeeld:
-
Bouwen Industrie
-
Scheepsvaarten Watersport
-
Stallen- en kassenbouw
-
Technische info
-
DX voetketting Type 763 (DIN 5685C) verzinkt bestaat uit gelaste langschalmige kettingschakels
-
De ketting is gemaakt van staal en daarna verzonken
-
Toepassingsadvies
-
Deze voetketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Tijdens de productie wordt de
-
ketting getest met een proeflast
-
zoals weergegeven in de DIN 763
-
De opgegeven
-
WLL geldt voor statische belasting
-
en mag nooit worden overschreden!
-
Voor meer informatie over normeringen en WLL zie de aanvullende informatie bij het artikel
-
Alternatieven
-
Alternatieven voor de verzinkte voetketting zijn bijvoorbeeld thermisch verzinkte of RVS ketting voor de buitentoepassing en blank gepolijste ketting als onderdeel van een eindproduct
-
Materiaal: staal
-
normering: gelijkend DIN 763
-
Finish: verzinkt, zwart gelakt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Dulimex DX GKZ.0904-P voetketting 4 mm type 763 staal verzinkt mat zwart rol 30 m 5800.GKZ.0904-P kopen?
-
Dulimex DX Voetketting langschalmig op rol DIN 763 verzinkt en meer Kettingen op rol en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5800.GKZ.0904-P |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5800GKZ0904P |
| EAN artikel | 8714140212521 |
| EAN verpakking | 8714140212507 |
| EAN ompak | 8714140212514 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10926681 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Kettingen op rol - Voetketting langschalmig op rol DIN 763 verzinkt |
| Productgroep | Voetkettingen op rol type 763 verzinkt zwart gelakt |
| Productsoort | Voetketting op rol type 763 verzinkt zwart gelakt |
| Type | GKZ.0904-P |
| Alternatief type | GKZ0904P |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Materiaal | Staal |
| Normering | Gelijkend DIN 763 |
| Finish | Verzinkt, zwart gelakt |
| WLL | 100 kg |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Lengte per haspel | 30 m |
| d | 4 mm |
| b | 16 mm |
| t | 32 mm |
| Haspel diameter | 250 mm |
| Haspelbreedte | 107 mm |