Dulimex DX GKB.0908-O scheepsketting 8 mm type 766 verzinkt rol 10 m 5800.GKB.0908-O
Artikelnummer: A30203389
- Scheepsketting op rol type 766 verzinkt
- Dulimex DX
- Type GKB.0908-O
- 5800.GKB.0908-O
- 8715076045221
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Scheepsketting op rol type 766 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type GKB.0908-O
-
5800.GKB.0908-O
-
8715076045221
-
DX scheepsketting Type 766 verzinkt is door zijn kortschalmige, gelaste schakel een soepele ketting
-
Daardoor is deze ook als afzetketting of anti-diefstalketting in te zetten
-
In combinatie met het DX ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld: Bouw en industrie, scheepsvaart en watersport en stallen- en kassenbouw
-
DX scheepsketting Type 766 verzinkt bestaat uit gelaste kortschalmige kettingschakels
-
Hierdoor is de scheepsketting soepeler dan de voetketting en daardoor beter handelbaar in verschillende toepassingen
-
De ketting is gemaakt van staal en daarna verzonken
-
Toepassingsadvies: Deze scheepsketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Tijdens de productie wordt de ketting getest met een proeflast zoals weergegeven in de DIN 766
-
De opgegeven WLL geldt voor statische belasting en mag nooit worden overschreden!
-
Voor meer informatie over normeringen en WLL zie de aanvullende informatie bij het artikel
-
Alternatieven: Alternatieven voor de verzinkte scheepsketting is bijvoorbeeld thermisch verzinkte of RVS ketting voor de buitentoepassing en blank gepolijste ketting als onderdeel van een eindproduct
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden en nestwielen
-
Normering: gelijkend DIN 766
-
Maatvoering: niet gekalibreerd
-
Bijzonderheden: alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummers)
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5800.GKB.0908-O Y30203389 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5800GKB0908O |
| EAN artikel | 8715076045221 |
| EAN verpakking | 8714140192731 |
| EAN ompak | 8714140192748 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10409373 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Kettingen op rol - Scheepsketting kortschalmig op rol DIN 766 verzinkt |
| Productgroep | Scheepskettingen op rol type 766 verzinkt |
| Productsoort | Scheepsketting op rol type 766 verzinkt |
| Type | GKB.0908-O |
| Alternatief type | GKB0908O |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte per haspel | 10 m |
| d | 8 mm |
| t | 24 mm |
| b | 27,2 mm |
| WLL | 800 kg |
| Haspel diameter | 250 mm |
| Haspelbreedte | 197 mm |