Dulimex DX GKA.4204-P Genovese ketting DIN 5685A 4 mm RVS 316 rol 30 m 5800.GKA.4204-P
Artikelnummer: A30203374
- Genovese ketting op rol type 5685A RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type GKA.4204-P
- 5800.GKA.4204-P
- 8715076045184
Vanaf 1
€ 310,77 per stuk
117,88 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Genovese ketting op rol type 5685A RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type GKA.4204-P
-
5800.GKA.4204-P
-
8715076045184
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Normering: Type 5685A
-
Finish: gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5800.GKA.4204-P Y30203374 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5800GKA4204P |
| EAN artikel | 8715076045184 |
| EAN verpakking | 8714140205967 |
| EAN ompak | 8714140205974 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10735228 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Genovese kettingen - Genovese ketting RVS A4 |
| Productgroep | Genovese ketting op rol type 5685A RVS AISI 316 |
| Productsoort | Genovese ketting op rol type 5685A RVS AISI 316 |
| Type | GKA.4204-P |
| Alternatief type | GKA4204P |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte per haspel | 30 m |
| Maximale belasting ter indicatie | 80 kg |
| d | 4 mm |
| b | 16 mm |
| t | 19 mm |
| Haspel diameter | 250 mm |
| Haspelbreedte | 107 mm |