Dulimex DX GKA.4203-P Genovese ketting DIN 5685A 3 mm RVS 316 rol 30 m 5800.GKA.4203-P
Artikelnummer: A30203377
- Genovese ketting op rol type 5685A RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type GKA.4203-P
- 5800.GKA.4203-P
- 8715076045177
Vanaf 1
€ 216,89 per rol
72,30 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Genovese ketting op rol type 5685A RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type GKA.4203-P
-
5800.GKA.4203-P
-
8715076045177
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Normering: Type 5685A
-
Finish: gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Dulimex DX GKA.4203-P Genovese ketting DIN 5685A 3 mm RVS 316 rol 30 m 5800.GKA.4203-P kopen?
-
Dulimex DX Genovese ketting RVS A4 en meer Genovese kettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5800.GKA.4203-P |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5800GKA4203P |
| EAN artikel | 8715076045177 |
| EAN verpakking | 8714140192618 |
| EAN ompak | 8714140192625 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10629965 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Genovese kettingen - Genovese ketting RVS A4 |
| Productgroep | Genovese ketting op rol type 5685A RVS AISI 316 |
| Productsoort | Genovese ketting op rol type 5685A RVS AISI 316 |
| Type | GKA.4203-P |
| Alternatief type | GKA4203P |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Normering | Type 5685A |
| Finish | Gepolijst |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Lengte per haspel | 30 m |
| Maximale belasting ter indicatie | 40 kg |
| d | 3 mm |
| b | 12 mm |
| t | 16 mm |
| Haspel diameter | 250 mm |
| Haspelbreedte | 107 mm |