Dulimex DX GKA.0803-F sierketting lange schakel 2,2 mm staal zwart gelakt rol 15 m - A30203435 - afbeelding 1
Dulimex DX GKA.0803-F sierketting lange schakel 2,2 mm staal zwart gelakt rol 15 m - A30203435 - afbeelding 2
Dulimex DX GKA.0803-F sierketting lange schakel 2,2 mm staal zwart gelakt rol 15 m - A30203435 - afbeelding 3

Dulimex DX GKA.0803-F sierketting lange schakel 2,2 mm staal zwart gelakt rol 15 m 5800.GKA.0803-F

Artikelnummer: A30203435

  • Sierketting lange schakel op rol
  • Dulimex DX
  • Type GKA.0803-F
  • 5800.GKA.0803-F
  • 8715076084565

Vanaf 1 € 52,05 per rol 15,11 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 4 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume, afwijkende afmetingen of gewicht van meer dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten, bovenop de transportkosten aangegeven in de winkelwagen, worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    4 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections

Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections

Beschrijving

  • Sierketting lange schakel op rol

  • Merk Dulimex DX

  • Type GKA.0803-F

  • 5800.GKA.0803-F

  • 8715076084565

  • Materiaal: staal

  • Bijzonderheden: ook te gebruiken voor het DX KST Concept

  • Dulimex DX GKA.0803-F sierketting lange schakel 2,2 mm staal zwart gelakt rol 15 m 5800.GKA.0803-F kopen?

  • Dulimex DX Sierketting vierkante draad staal zwart en meer Sierkettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 5800.GKA.0803-F
Alternatief artikelnummer leverancier 5800GKA0803F
EAN artikel 8715076084565
EAN verpakking 8714140193271
EAN ompak 8714140193288
Intrastat CBS code 73158200
Artikel ID N10404030
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kettingen - Sierkettingen - Sierketting vierkante draad staal zwart
Productgroep Sierkettingen op rol
Productsoort Sierketting lange schakel op rol
Type GKA.0803-F
Alternatief type GKA0803F
Minimum besteleenheid 1 rol
Materiaal Staal
Lengte per haspel 15 m
Bijzonderheden Ook te gebruiken voor het DX KST Concept
d 2,2 mm
b 10,5 mm
t 16 mm
Haspel diameter 170 mm
haspelbreedte 92 mm
Finish Zwart gelakt

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1