Dulimex DX DST V ZB 45SF deurstopper 45x25 mm vloermodel met zwarte zijbuffer inliggend RVS 0526.100.2456
Artikelnummer: A30202618
- Deurstopper met inliggend buffer
- Dulimex DX
- Type DST V ZB 45SF
- 0526.100.2456
- 8714140162789
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurstopper met inliggend buffer
-
Merk Dulimex DX
-
Type DST V ZB 45SF
-
0526.100.2456
-
8714140162789
-
Voorkom schade aan deuren en muren met deze deurstopper met inliggende buffer
-
Deze deurstopper zien we vaak in utiliteitsgebouwen zoals scholen of horecagelegenheden
-
Hij wordt op de vloer gemonteerd en heeft door zijn bolle bovenkant iets stijlvols en kan daardoor ook goed in bijvoorbeeld een winkel of congrescentrum worden toegepast
-
Doordat de deurstopper de deur opvangt voorkom je dat de deur doorslaat en daarmee schade veroorzaakt
-
Deze deurstopper is gemaakt van roestvaststaal
-
Het grootste voordeel?
-
Met één schroef en een plug is de deurstopper gemakkelijk en snel op de vloer te monteren!
-
Daarmee heb je een snelle en voordelige oplossing om schade aan deuren en wanden te voorkomen
-
Materiaal: RVS
-
Finish: RVS
-
Montage: vloermodel
-
Bevestigingsmateriaal: schroeven 4.0x30 mm (1x) en bijbehorende plug (ingesloten)
-
Bodentürstopper 45x25 mm Bodenmodell mit schwarzfarbigem Seitenpuffer Edelstahl
-
Arrêt de porte 45x25 mm modèle pour sol avec embout latéral noire inox
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0526.100.2456 Y30202618 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5261002456 |
| EAN artikel | 8714140162789 |
| EAN verpakking | 8714140162765 |
| EAN ompak | 8714140162772 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10036467 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper |
| Productgroep | Deurstoppers met inliggend buffer |
| Productsoort | Deurstopper met inliggend buffer |
| Type | DST V ZB 45SF |
| Alternatief type | DSTVZB45SF |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| B | 22 mm |
| A | 45 mm |
| D | 18 mm |
| C | 5 mm |
| E | 3,5 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Kleur buffer | Zwart |