Dulimex DX DRB1150 SCP insteekgrendel met sluitpot 70/50 mm satijn verchroomd 0160.100.1500
Artikelnummer: A30202232
- Insteekgrendel satijn verchroomd sluitpot
- Dulimex DX
- Type DRB1150 SCP
- 0160.100.1500
- 8714140159840
Vanaf 10
€ 12,98 per stuk
4,33 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 18,17 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 100
€ 12,11 per stuk
5,19 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Een
-
Dit
-
Deze
-
De
-
zamac
-
Finish: satijn verchroomd
-
Vergrendeling: knip
-
Diameter: 18 mm
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Toepassing: aanvullende beveiliging voor ramen en buitendeuren
-
Accessoires: sluitpot
-
Lengte spindel: 25 mm
-
Einsteckriegel mit Drehhebel und Riegelbuchse 70/50 satin chromiert
-
Verrou à canon à entailler avec gâche cuvette 70/50 satin chromé
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.100.1500 Y30202232 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1601001500 |
| EAN artikel | 8714140159840 |
| EAN verpakking | 8714140159826 |
| EAN ompak | 8714140159833 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10036082 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Insteekgrendels - Insteekgrendel zamac |
| Productgroep | Insteekgrendels satijn verchroomd sluitpot |
| Productsoort | Insteekgrendel satijn verchroomd sluitpot |
| Type | DRB1150 SCP |
| Alternatief type | DRB1150SCP |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| A | 70 mm |
| B | 50 mm |
| C | 12 mm |
| F | Niet van toepassing mm |
| G | 17 mm |
| H | nvt mm |
| I | nvt mm |
| J | nvt mm |
| K | 3,5 mm |
| D x E | 65x22 mm |