Dulimex DX DNS-50-PCBE dag en nachtslot doornmaat 50 mm Euro cilinder ronde voorplaat zwart inclusief rechthoekige sluitplaat 0160.280.5013
Artikelnummer: A30204199
- Dag en nachtslot PC
- Dulimex DX
- Type DNS-50-PCBE
- 0160.280.5013
- 8714140210633
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Dag en nachtslot PC
-
Merk Dulimex DX
-
Type DNS-50-PCBE
-
0160.280.5013
-
8714140210633
-
Een bestaande of nieuwe binnendeur voorzien van een insteekslot met de mogelijkheid om de ruimte af te sluiten?
-
Een dag- en nachtslot kenmerkt zich doordat hij over zowel een dag- als nachtschoot beschikt en wordt voornamelijk gebruikt voor studeerkamers, werkkamers, een praktijk aan huis of bijvoorbeeld een studentenkamer
-
Dit slot is geschikt voor iedere EURO profielcilinder en door de profielcilinder veiliger dan het slot met bontebaardsleutel
-
Daarmee is dit dag- en nachtslot geschikt voor het afsluiten van bijvoorbeeld een werkkamer, waar gevoelige informatie ligt opgeslagen
-
Dit binnendeurslot is zo ontworpen dat hij past in de standaard en meest gangbare maat slotuitsparing, waarmee een deur in de meeste gevallen wordt aangeleverd
-
Dat maakt dit insteekslot universeel toepasbaar
-
Zo kan dit dag- en nachtslot zowel als nieuw slot als ter vervanging van bestaande woningbouwsloten gebruikt worden
-
En het slot is zowel op links- als rechtsdraaiende deuren toe te passen
-
In drie eenvoudige stappen is de schoot van dit slot namelijk om te draaien voor toepassing op linksdraaiende deuren
-
Natuurlijk is het belangrijk dat de voorplaat van het slot past bij de algehele woontrend: daarom bieden wij de keuze uit een geborstelde roestvaststalen (RVS), zwarte of witte voorplaat
-
Bekijk ook onze kruk- of knopschilden en rozetten</u>Om uw binnendeur compleet te maken
-
Toepassing: binnendeuren
-
Doornmaat: 50 mm
-
PC maat: 55 mm
-
Materiaal slotkast: staal verzinkt
-
Materiaal dagschoot: zamac vernikkeld
-
Draairichting: dagschoot omkeerbaar
-
Materiaal nachtschoot: zamac vernikkeld
-
Aantal toeren: 1 toers
-
Model voorplaat: afgerond
-
Afmeting voorplaat: 174x20 mm
-
Dulimex DX DNS-50-PCBE dag en nachtslot doornmaat 50 mm Euro cilinder ronde voorplaat zwart inclusief rechthoekige sluitplaat 0160.280.5013 kopen?
-
Dulimex DX Cilinder insteek dag- en nachtslot en meer Cilinder insteeksloten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.280.5013 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1602805013 |
| EAN artikel | 8714140210633 |
| EAN verpakking | 8714140210619 |
| EAN ompak | 8714140210626 |
| Intrastat CBS code | 83014011 |
| Artikel ID | N10864702 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Cilinder insteeksloten - Cilinder insteek dag- en nachtslot |
| Productgroep | Dag en nachtsloten PC |
| Productsoort | Dag en nachtslot PC |
| Type | DNS-50-PCBE |
| Alternatief type | DNS50PCBE |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Vergrendeling | Door middel van Europrofielcilinder |
| Doornmaat | 50 mm |
| PC maat | 55 mm |
| Materiaal slotkast | Staal verzinkt |
| Materiaal dagschoot | Zamac vernikkeld |
| Draairichting | Dagschoot omkeerbaar |
| Materiaal nachtschoot | Zamac vernikkeld |
| Aantal toeren | 1 toers |
| Model voorplaat | Afgerond |
| Afmeting voorplaat | 174x20 mm |
| Voorplaat | Zwart |
Aanbevolen producten
-
Dulimex DX SLPR DN EN WB SS sluitplaat voor dag- en nachtslot en WC-badkamerslot rechte hoeken RVS 0160.286.5001
A30202092
- Sluitplaat voor dag- en nachtslot en WC-badkamerslot
- Dulimex DX
- Type SLPR DN&WB SS
- 0160.286.5001
- 8714140181681
Vanaf 10 € 1,87 per stuk 0,40 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 2,38 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 400 € 1,64 per stuk 0,62 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX SLPRR DN EN WB SS sluitplaat voor dag- en nachtslot en WC-badkamerslot ronde hoeken RVS 0160.286.5011
A30202093
- Sluitplaat voor dag- en nachtslot en WC-badkamerslot
- Dulimex DX
- Type SLPR DN&WB SS
- 0160.286.5011
- 8714140185672
Vanaf 10 € 1,87 per stuk 0,40 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 2,38 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 400 € 1,64 per stuk 0,62 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 332 40 BE deurkrukset type 332 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0101
A30204527
- Deurkruk blokmodel
- Ami
- Type DKR 332 40 BE
- 0170.100.0101
- 8714409324958
Vanaf 1 € 18,18 per stuk 3,86 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 17,08 per stuk 4,96 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 336 40 BE deurkrukset type 336 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0105
A30204528
- Deurkruk vlindermodel
- Ami
- Type DKR 336 40 BE
- 0170.100.0105
- 8714409324965
Vanaf 1 € 19,48 per stuk 4,13 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 18,30 per stuk 5,31 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 354 40 BE deurkrukset type 354 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0109
A30204529
- Deurkruk duimmodel
- Ami
- Type DKR 354 40 BE
- 0170.100.0109
- 8714409324972
Vanaf 1 € 18,49 per stuk 3,92 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 17,37 per stuk 5,04 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 356 40 BE deurkrukset type 356 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0113
A30204530
- Deurkruk coupemodel
- Ami
- Type DKR 356 40 BE
- 0170.100.0113
- 8714409324989
Vanaf 1 € 37,65 per stuk 9,41 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 36,47 per stuk 10,59 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKN 160 40 BE deurknopset type 160/50 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0117
A30204525
- Deurknop paddestoelmodel
- Ami
- Type DKN 160 40 BE
- 0170.100.0117
- 8714409324996
Vanaf 1 € 34,42 per stuk 8,61 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 32,27 per stuk 10,76 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKN 165 40 BE deurknopset type 165/75 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0121
A30204526
- Deurknop trapeziummodel
- Ami
- Type DKN 165 40 BE
- 0170.100.0121
- 8714409325009
Vanaf 1 € 57,44 per stuk 16,68 € off -22,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 5 € 55,58 per stuk 18,53 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 361 40 BE deurkrukset type 361 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0125
A30204612
- Deurkruk L-model type 361
- Ami
- Type DKR 361 40 BE
- 0170.100.0125
- 8714409325962
Vanaf 1 € 33,40 per stuk 8,35 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 31,31 per stuk 10,44 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 374 40 BE deurkrukset type 374 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0129
A30204611
- Deurkruk L-model type 374
- Ami
- Type DKR 374 40 BE
- 0170.100.0129
- 8714409325986
Vanaf 1 € 33,46 per stuk 8,37 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 31,37 per stuk 10,46 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami KS PC 55 BE kortschild type 180/41 RH voor PC 55 mm zwart 0170.200.0207
A30204538
- Kortschild zwart
- Ami
- Type KS PC 55 BE
- 0170.200.0207
- 8714409325047
Vanaf 1 € 12,90 per stuk 2,74 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 12,12 per stuk 3,52 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami KS PC 72 BE kortschild type 180/41 RH voor PC 72 mm zwart 0170.200.0209
A30204539
- Kortschild zwart
- Ami
- Type KS PC 72 BE
- 0170.200.0209
- 8714409325054
Vanaf 1 € 12,90 per stuk 2,74 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 12,12 per stuk 3,52 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami KS ZKPC 55 BE kortschild type 180/41 RH zonder krukgat met PC 55 mm zwart 0170.200.0215
A30204542
- Kortschild zwart
- Ami
- Type KS ZKPC 55 BE
- 0170.200.0215
- 8714409325085
Vanaf 1 € 12,90 per stuk 2,74 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 12,12 per stuk 3,52 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami RZ RO KRUK BE krukrozetten type 3 RH 1 paar zwart 0170.300.0303
A30204634
- Krukrozet rond zwart
- Ami
- Type RZ RO KRUK BE
- 0170.300.0303
- 8714409325795
Vanaf 1 € 11,68 per stuk 2,48 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 10,97 per stuk 3,19 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami RZ PC BE afdekrozet PC recht type 4 RH 1 stuk zwart 0170.300.0309
A30204548
- Afdekrozet profielcilinder
- Ami
- Type RZ PC BE
- 0170.300.0309
- 8714409327591
Vanaf 1 € 7,36 per stuk 1,05 € off -12,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 20 € 6,94 per stuk 1,47 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami KLIK KRUK BE klikrozetten kruk 1 paar zwart 0170.500.0501
A30204552
- Klikrozet kruk
- Ami
- Type KLIK KRUK BE
- 0170.500.0501
- 8714409327607
Vanaf 1 € 23,78 per stuk 5,95 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 23,04 per stuk 6,69 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami KLIK PC BE klikrozetten PC zwart 0170.500.0505
A30204550
- Klikrozet profielcilinder
- Ami
- Type KLIK PC BE
- 0170.500.0505
- 8714409327638
Vanaf 1 € 23,78 per stuk 5,95 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 23,04 per stuk 6,69 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW