Dulimex DX BP 940B KD cilinderhangslot DX 40 mm beperkt verschillend sluitend enkel vergrendeld 0181.400.0940
Artikelnummer: A30201565
- Hangslot DX verschillend sluitend BP serie
- Dulimex DX
- Type BP 940B KD
- 0181.400.0940
- 8714140012664
Vanaf 12
€ 3,81 per stuk
1,27 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 5,34 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 180
€ 3,56 per stuk
1,52 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Hangslot DX verschillend sluitend BP serie
-
Merk Dulimex DX
-
Type BP 940B KD
-
0181.400.0940
-
8714140012664
-
Beugel: standaard
-
Materiaal: messing
-
Materiaal beugel: staal
-
Vergrendeling beugel: enkelzijdig
-
Accessoires: 3 sleutels
-
Sluiting: beperkt verschillend sluitend
-
Zylinder-Vorhangschloss DX 40 mm beschränkt verschiedenschließend Einzelverriegelung
-
Cadenas cylindriques DX 40 mm serrures différentes en quantités limitées simple ancrage
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0181.400.0940 Y30201565 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1814000940 |
| EAN artikel | 8714140012664 |
| EAN verpakking | 8714140012640 |
| EAN ompak | 8714140012657 |
| Intrastat CBS code | 83011000 |
| Artikel ID | N10433387 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Hangsloten - Hangsloten cilinder - Hangslot cilinder messing |
| Productgroep | Cilinderhangsloten DX verschillend sluitend BP serie |
| Productsoort | Hangslot DX verschillend sluitend BP serie |
| Type | BP 940B KD |
| Alternatief type | BP940BKD |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Cilinder | 4 pins |
| A | 40 mm |
| C | 23 mm |
| D | 5,0 mm |
| E | 23 mm |
| F | 9 mm |
| B | 26 mm |
| Key change | 256 |
| Verpakking | Bulkverpakking |