Dulimex DX 966-60E schuifdeur hangrol polyamide wiel 60 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.966.060K
Artikelnummer: A30204777
- Hangrol verzinkt
- Dulimex DX
- Type 966-60E
- 8000.966.060K
- 8714140218974
Vanaf 5
€ 49,56 per 5 stuks
2,88 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Hangrol verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 966-60E
-
8000.966.060K
-
8714140218974
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: katrol enkel
-
Wiel: nylon
-
Dulimex DX 966-60E schuifdeur hangrol polyamide wiel 60 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.966.060K kopen?
-
Dulimex DX Schuifdeur hangrol en meer Schuifdeurrollen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.966.060K |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000966060K |
| EAN artikel | 8714140218974 |
| EAN verpakking | 8714140218950 |
| EAN ompak | 8714140218967 |
| Intrastat CBS code | 848350809 |
| Artikel ID | N11038692 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Schuifdeurbeslag - Schuifdeurrollen - Schuifdeur hangrol |
| Productgroep | Hangrollen verzinkt |
| Productsoort | Hangrol verzinkt |
| Type | 966-60E |
| Alternatief type | 96660E |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| L | 290 mm |
| d | 8 mm |
| Diameter 1 | 49 mm |
| Diameter 2 | 60 mm |
| b | 7,5 mm |
| b1 | 17 mm |
| L1 | 58 mm |
| e | 5 mm |
| B | 24 mm |
| D | 25 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Uitvoering | Katrol enkel |
| Wiel | Nylon |