Dulimex DX 964-12E katrol enkel universeel messing wiel 12 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.964.012K
Artikelnummer: A30204774
- Katrol universeel verzinkt
- Dulimex DX
- Type 964-12E
- 8000.964.012K
- 8714140218882
Vanaf 10
€ 2,56 per stuk
0,64 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 3,35 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 2000
€ 2,24 per stuk
0,96 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Katrol universeel verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 964-12E
-
8000.964.012K
-
8714140218882
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: katrol enkel
-
Wiel: messing
-
Dulimex DX 964-12E katrol enkel universeel messing wiel 12 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.964.012K kopen?
-
Dulimex DX Katrol enkel met nylon rol verzinkt en meer Katrollen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.964.012K |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000964012K |
| EAN artikel | 8714140218882 |
| EAN verpakking | 8714140218868 |
| EAN ompak | 8714140218875 |
| Intrastat CBS code | 848350809 |
| Artikel ID | N11038689 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Katrollen - Katrol - Katrol enkel met nylon rol verzinkt |
| Productgroep | Katrollen universeel verzinkt |
| Productsoort | Katrol universeel verzinkt |
| Type | 964-12E |
| Alternatief type | 96412E |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| L | 18 mm |
| Diameter | 13 mm |
| Diameter 1 | 12 mm |
| Diameter 2 | 6,8 mm |
| H | 2,7 mm |
| D | 7 mm |
| B | 7,5 mm |
| b | 7 mm |
| d | 4 mm |
| R | 1,85 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Uitvoering | Katrol enkel |
| Wiel | Messing |