Dulimex DX 962-50E staande katrol enkel polyamide wiel 50 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.962.050K
Artikelnummer: A30204770
- Staande katrol verzinkt
- Dulimex DX
- Type 962-50E
- 8000.962.050K
- 8714140218769
Vanaf 10
€ 5,37 per stuk
1,56 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 7,45 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 160
€ 5,03 per stuk
1,91 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Staande katrol verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 962-50E
-
8000.962.050K
-
8714140218769
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: katrol enkel
-
Wiel: nylon
-
Dulimex DX 962-50E staande katrol enkel polyamide wiel 50 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.962.050K kopen?
-
Dulimex DX Katrol enkel met nylon rol verzinkt en meer Katrollen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.962.050K |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000962050K |
| EAN artikel | 8714140218769 |
| EAN verpakking | 8714140218745 |
| EAN ompak | 8714140218752 |
| Intrastat CBS code | 848350809 |
| Artikel ID | N11038686 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Katrollen - Katrol - Katrol enkel met nylon rol verzinkt |
| Productgroep | Staande katrollen verzinkt |
| Productsoort | Staande katrol verzinkt |
| Type | 962-50E |
| Alternatief type | 96250E |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| A | 70 mm |
| D | 51 mm |
| Diameter 1 | 41 mm |
| Diameter 2 | 50 mm |
| R | 6,5 mm |
| B | 12,5 mm |
| b | 11,5 mm |
| C | 25 mm |
| E | 55 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Uitvoering | Katrol enkel |
| Wiel | Nylon |