Dulimex DX 961-40E staande katrol enkel open behuizing polyamide wiel 40 mm elektrolystisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.961.040K
Artikelnummer: A30204768
- Staande katrol met open behuizing verzinkt
- Dulimex DX
- Type 961-40E
- 8000.961.040K
- 8714140218707
Vanaf 10
€ 4,07 per stuk
1,02 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 5,34 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 400
€ 3,94 per stuk
1,14 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Staande katrol met open behuizing verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 961-40E
-
8000.961.040K
-
8714140218707
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: katrol enkel
-
Wiel: nylon
-
Dulimex DX 961-40E staande katrol enkel open behuizing polyamide wiel 40 mm elektrolystisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.961.040K kopen?
-
Dulimex DX Katrol enkel met nylon rol verzinkt en meer Katrollen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.961.040K |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000961040K |
| EAN artikel | 8714140218707 |
| EAN verpakking | 8714140218684 |
| EAN ompak | 8714140218691 |
| Intrastat CBS code | 848350809 |
| Artikel ID | N11038684 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Katrollen - Katrol - Katrol enkel met nylon rol verzinkt |
| Productgroep | Staande katrollen met open behuizing verzinkt |
| Productsoort | Staande katrol met open behuizing verzinkt |
| Type | 961-40E |
| Alternatief type | 96140E |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| E | 20 mm |
| H | 52 mm |
| h | 25 mm |
| R | 6,5 mm |
| D | 38 mm |
| d | 28 mm |
| b | 11 mm |
| B | 12,5 mm |
| L | 30 mm |
| A | 47,8 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Uitvoering | Katrol enkel |
| Wiel | Nylon |