Dulimex DX 959-32E markieskatrol open oog polyamide wiel 32 mm elektolytisch verzinkt per stuk gelabeld 8000.959.032K
Artikelnummer: A30204765
- Markieskatrol open oog verzinkt
- Dulimex DX
- Type 959-32E
- 8000.959.032K
- 8714140218615
Vanaf 10
€ 1,23 per stuk
0,26 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,56 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 350
€ 1,15 per stuk
0,33 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Markieskatrol open oog verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 959-32E
-
8000.959.032K
-
8714140218615
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: katrol enkel
-
Wiel: nylon
-
Markisenhangrolle offenem Ring 32 mm
-
Poulie stores crochet pivotant 32 mm
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.959.032K Y30204765 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000959032K |
| EAN artikel | 8714140218615 |
| EAN verpakking | 8714140218592 |
| EAN ompak | 8714140218608 |
| Intrastat CBS code | 848350809 |
| Artikel ID | N11038696 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Katrollen - Katrol - Markieskatrol met nylon rol verzinkt |
| Productgroep | Markieskatrollen open oog verzinkt |
| Productsoort | Markieskatrol open oog verzinkt |
| Type | 959-32E |
| Alternatief type | 95932E |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| A | 40 mm |
| D | 39 mm |
| L | 55 mm |
| H | 35 mm |
| d | 9,5 mm |
| B | 17,5 mm |
| b | 9,5 mm |
| R | 7 mm |
| Diameter 1 | 25,5 mm |
| Diameter 2 | 33 mm |