Dulimex DX 951-07E katrol met nylon wiel 7x25 mm staal verzinkt 8000.087.025K
Artikelnummer: A30201201
- Katrol met nylon wiel enkel verzinkt
- Dulimex DX
- Type 951-07E
- 8000.087.025K
- 8716336470258
Vanaf 10
€ 1,83 per stuk
0,39 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 2,33 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 300
€ 1,72 per stuk
0,50 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Katrol met nylon wiel enkel verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 951-07E
-
8000.087.025K
-
8716336470258
-
Materiaal: zamac
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: katrol enkel
-
Wiel: nylon
-
Dulimex DX 951-07E katrol met nylon wiel 7x25 mm staal verzinkt 8000.087.025K kopen?
-
Dulimex DX Katrol enkel met nylon rol verzinkt en meer Katrollen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.087.025K |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000087025K |
| EAN artikel | 8716336470258 |
| EAN verpakking | 8716336149956 |
| EAN ompak | 8716336553623 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034855 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Katrollen - Katrol - Katrol enkel met nylon rol verzinkt |
| Productgroep | Katrollen met nylon wiel enkel verzinkt |
| Productsoort | Katrol met nylon wiel enkel verzinkt |
| Type | 951-07E |
| Alternatief type | 95107E |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Zamac |
| Finish | Verzinkt |
| Uitvoering | Katrol enkel |
| Wiel | Nylon |
| H | 7 mm |
| L | 70 mm |
| T | 25 mm |
| R | 12 mm |
| WLL | 230 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |