Dulimex DX 945-07I noodschalm met schroef 7 mm RVS AISI 316 8000.025.007I
Artikelnummer: A30201288
- Noodschalm RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 945-07I
- 8000.025.007I
- 8716336410759
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Noodschalm RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 945-07I
-
8000.025.007I
-
8716336410759
-
DX Noodschalmen RVS AISI 316 zijn ideale bevestigingsmiddelen voor het verbinding van (RVS) handelskettingen
-
De noodschalm, ook wel 'quicklink' of snelsluiting genoemd, is voorzien van een schroefsluiting waardoor een verbinding snel tot stand kan worden gebracht
-
De schroefsluiting kan aangedraaid worden met een steeksleutel
-
DX Noodschalmen zijn niet geschikt voor hijsdoeleinden en persoonsbeveiliging
-
Technische info
-
DX Noodschalmen RVS AISI 316 zijn gemaakt van RVS
-
Roestvaststaal (RVS), in de volksmond ook wel roestvrijstaal genoemd, is volgens de Amerikaanse norm conform AISI 316
-
Het heeft een hoge corrosieweerstand, is onderhoudsvriendelijk en is niet-magnetisch
-
Zoals gezegd kan dit materiaal zeer goed tegen roestvorming
-
Leverbaar in materiaaldiktes 3,5 tot en met 10 mm en 12 mm
-
Toepassingsadvies
-
Veiligheid staat voorop bij het toepassen van noodschalmen
-
De plaats en de wijze waarop de noodschalm wordt ingezet zijn belangrijke aspecten waar rekening mee moet worden gehouden
-
En ook de eigenschappen van de ketting waarbij de noodschalm wordt toegepast moeten in acht worden genomen bij de veiligheidsoverwegingen
-
Voor een veilige toepassing mag in geen geval de Working Load Limit (WLL) overschreden worden
-
De genoemde WLL's gelden bij een rechte belasting en statisch gebruik en zijn van toepassing op nieuwe en ongebruikte producten die onder normale omstandigheden gebruikt worden
-
In verband met de werking van externe factoren zoals slijtage, weersinvloeden, overbelasting etc., is regelmatige inspectie van tenminste elke 6 maanden een vereiste
-
Dit volgens de veiligheidsnormen die in het land van gebruik gelden
-
DX Noodschalmen zijn niet geschikt voor hijsdoeleinden en persoonsbeveiliging
-
Alternatief
-
Naast RVS noodschalmen leveren wij verzinkte noodschalmen
-
Een andere oplossing om handelskettingen met elkaar te verbinden is de DX noodschakel waarbij de schakel dicht geknepen moet worden
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
~: = ongeveer
-
Dulimex DX 945-07I noodschalm met schroef 7 mm RVS AISI 316 8000.025.007I kopen?
-
Dulimex DX Noodschalm RVS en meer Ketting toebehoren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.025.007I |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000025007I |
| EAN artikel | 8716336410759 |
| EAN verpakking | 8716336011253 |
| EAN ompak | 8716336551148 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034925 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Ketting toebehoren - Noodschalm RVS |
| Productgroep | Noodschalmen RVS AISI 316 |
| Productsoort | Noodschalm RVS AISI 316 |
| Type | 945-07I |
| Alternatief type | 94507I |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | Gepolijst |
| d | 7 mm |
| h | 52 mm |
| b | 16 mm |
| m | 7,1 mm |
| WLL | 275 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |