Dulimex DX 940-18I kous 18-20 mm RVS AISI 316 8000.008.4418
Artikelnummer: A30201042
- Kous RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 940-18I
- 8000.008.4418
- 8716336465858
Vanaf 10
€ 9,78 per stuk
3,26 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 13,70 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 80
€ 9,13 per stuk
3,91 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kous RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 940-18I
-
8000.008.4418
-
8716336465858
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Kausche 18-20 mm Niro A4 AISI 316
-
Cosse 18-20 mm inoxydable AISI 316
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.008.4418 Y30201042 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000084418 |
| EAN artikel | 8716336465858 |
| EAN verpakking | 8716336142155 |
| EAN ompak | 8716336550332 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035025 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabeltoebehoren - Puntkous RVS A4 |
| Productgroep | Kousen RVS AISI 316 |
| Productsoort | Kous RVS AISI 316 |
| Type | 940-18I |
| Alternatief type | 94018I |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Bestemd voor kabeldikte diameter | 18 mm |
| B | 20 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| H | 75 mm |
| D | 45 mm |