Dulimex DX 940-12I kous 12-13 mm RVS AISI 316 8000.008.4412
Artikelnummer: A30201039
- Kous RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 940-12I
- 8000.008.4412
- 8716336465551
Vanaf 10
€ 2,61 per stuk
0,65 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 3,43 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 280
€ 2,29 per stuk
0,98 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kous RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 940-12I
-
8000.008.4412
-
8716336465551
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Kausche 12-13 mm Niro A4 AISI 316
-
Cosse 12-13 mm inoxydable AISI 316
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.008.4412 Y30201039 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000084412 |
| EAN artikel | 8716336465551 |
| EAN verpakking | 8716336141752 |
| EAN ompak | 8716336550301 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034885 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabeltoebehoren - Puntkous RVS A4 |
| Productgroep | Kousen RVS AISI 316 |
| Productsoort | Kous RVS AISI 316 |
| Type | 940-12I |
| Alternatief type | 94012I |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Bestemd voor kabeldikte diameter | 12 mm |
| B | 14 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| H | 53 mm |
| D | 29 mm |