Dulimex DX 940-10I kous 10-11 mm RVS AISI 316 8000.008.4410
Artikelnummer: A30201038
- Kous RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 940-10I
- 8000.008.4410
- 8716336465452
Vanaf 10
€ 1,96 per stuk
0,42 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 2,49 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 320
€ 1,72 per stuk
0,65 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kous RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 940-10I
-
8000.008.4410
-
8716336465452
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Kausche 10-11 mm Niro A4 AISI 316
-
Cosse 10-11 mm inoxydable AISI 316
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.008.4410 Y30201038 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000084410 |
| EAN artikel | 8716336465452 |
| EAN verpakking | 8716336141554 |
| EAN ompak | 8716336550295 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034828 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabeltoebehoren - Puntkous RVS A4 |
| Productgroep | Kousen RVS AISI 316 |
| Productsoort | Kous RVS AISI 316 |
| Type | 940-10I |
| Alternatief type | 94010I |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Bestemd voor kabeldikte diameter | 10 mm |
| B | 11 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| H | 48 mm |
| D | 27 mm |