Dulimex DX 940-09I kous 9-10 mm RVS AISI 316 8000.000.8449
Artikelnummer: A30201037
- Kous RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 940-09I
- 8000.000.8449
- 8716336465353
Vanaf 25
€ 1,87 per stuk
0,62 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 2,62 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 500
€ 1,74 per stuk
0,75 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kous RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 940-09I
-
8000.000.8449
-
8716336465353
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Kausche 9-10 mm Niro A4 AISI 316
-
Cosse 9-10 mm inoxydable AISI 316
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.000.8449 Y30201037 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000008449 |
| EAN artikel | 8716336465353 |
| EAN verpakking | 8716336141455 |
| EAN ompak | 8716336547851 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034787 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabeltoebehoren - Puntkous RVS A4 |
| Productgroep | Kousen RVS AISI 316 |
| Productsoort | Kous RVS AISI 316 |
| Type | 940-09I |
| Alternatief type | 94009I |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Bestemd voor kabeldikte diameter | 9 mm |
| B | 10 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| H | 41 mm |
| D | 24 mm |