Dulimex DX 940-04I kous 4-5 mm RVS AISI 316 8000.000.8444
Artikelnummer: A30203829
- Kous RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 940-04I
- 8000.000.8444
- 8716336464851
Vanaf 50
€ 0,36 per stuk
0,08 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,57 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 4000
€ 0,32 per stuk
0,12 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kous RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 940-04I
-
8000.000.8444
-
8716336464851
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Kausche 4-5 mm Niro A4 AISI 316
-
Cosse 4-5 mm inoxydable AISI 316
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.000.8444 Y30203829 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000008444 |
| EAN artikel | 8716336464851 |
| EAN verpakking | 8716336140953 |
| EAN ompak | 8716336547806 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034640 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabeltoebehoren - Puntkous RVS A4 |
| Productgroep | Kousen RVS AISI 316 |
| Productsoort | Kous RVS AISI 316 |
| Type | 940-04I |
| Alternatief type | 94004I |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Bestemd voor kabeldikte diameter | 4 mm |
| B | 5 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| H | 20 mm |
| D | 11 mm |