Dulimex DX 931-16IG spanschroef 16 mm gaffel-gaffel RVS AISI 316 8000.150.016I
Artikelnummer: A30201191
- Spanschroef gaffel-gaffel RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 931-16IG
- 8000.150.016I
- 8716336479756
Vanaf 2
€ 67,52 per stuk
19,60 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 93,65 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 16
€ 63,16 per stuk
23,96 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef gaffel-gaffel RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 931-16IG
-
8000.150.016I
-
8716336479756
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX 931-16IG spanschroef 16 mm gaffel-gaffel RVS AISI 316 8000.150.016I kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met gaffel en gaffel RVS en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.150.016I |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000150016I |
| EAN artikel | 8716336479756 |
| EAN verpakking | 8716336176259 |
| EAN ompak | 8714140223947 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035179 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met gaffel en gaffel RVS |
| Productgroep | Spanschroeven gaffel-gaffel RVS AISI 316 |
| Productsoort | Spanschroef gaffel-gaffel RVS AISI 316 |
| Type | 931-16IG |
| Alternatief type | 93116IG |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | Gepolijst |
| d1 | M16 |
| Huislengte | 192 mm |
| b1 | 18 mm |
| d5 | 16 mm |
| WLL | 2000 kg |
| Kabel diameter | 8 mm |
| I5 minimaal | 320 mm |
| L5 maximaal | 460 mm |