Dulimex DX 931-05IG spanschroef 5 mm gaffel-gaffel RVS AISI 316 8000.150.005I
Artikelnummer: A30201185
- Spanschroef gaffel-gaffel RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 931-05IG
- 8000.150.005I
- 8716336479251
Vanaf 10
€ 6,26 per stuk
1,82 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 8,69 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 400
€ 5,86 per stuk
2,22 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Spanschroef gaffel-gaffel RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 931-05IG
-
8000.150.005I
-
8716336479251
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX 931-05IG spanschroef 5 mm gaffel-gaffel RVS AISI 316 8000.150.005I kopen?
-
Dulimex DX Spanschroef met gaffel en gaffel RVS en meer Spanschroeven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.150.005I |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000150005I |
| EAN artikel | 8716336479251 |
| EAN verpakking | 8716336175658 |
| EAN ompak | 8716336554132 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035073 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met gaffel en gaffel RVS |
| Productgroep | Spanschroeven gaffel-gaffel RVS AISI 316 |
| Productsoort | Spanschroef gaffel-gaffel RVS AISI 316 |
| Type | 931-05IG |
| Alternatief type | 93105IG |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | Gepolijst |
| d1 | M5 |
| Huislengte | 83 mm |
| b1 | 8 mm |
| d5 | 5 mm |
| WLL | 225 kg |
| Kabel diameter | 2,5 mm |
| I5 minimaal | 130 mm |
| L5 maximaal | 200 mm |