Dulimex DX 92100-07 ZL binddraad 0,7 mm 100 m nummer 2 staal verzinkt - A30202843 - afbeelding 1
Dulimex DX 92100-07 ZL binddraad 0,7 mm 100 m nummer 2 staal verzinkt - A30202843 - afbeelding 2

Dulimex DX 92100-07 ZL binddraad 0,7 mm 100 m nummer 2 staal verzinkt 8600.007.1007

Artikelnummer: A30202843

  • Binddraad
  • Dulimex DX
  • Type 92100-07 ZL
  • 8600.007.1007
  • 8716336573898

Vanaf 4 € 3,72 per stuk 0,79 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1 € 4,74 per stuk Incl. 21,00% BTW
Vanaf 20 € 3,50 per stuk 1,02 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume, afwijkende afmetingen of gewicht van meer dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten, bovenop de transportkosten aangegeven in de winkelwagen, worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections

Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections

Beschrijving

  • Binddraad

  • Merk Dulimex DX

  • Type 92100-07 ZL

  • 8600.007.1007

  • 8716336573898

  • Dulimex DX 92100-07 ZL binddraad 0,7 mm 100 m nummer 2 staal verzinkt 8600.007.1007 kopen?

  • Dulimex DX Draad gegalvaniseerd en meer Draad op spoel en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8600.007.1007
Alternatief artikelnummer leverancier 86000071007
EAN artikel 8716336573898
EAN verpakking 8716336573904
EAN ompak 8716336573881
Intrastat CBS code 72172010
Artikel ID N10263432
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Draadmaterialen - Draad - Draad op spoel - Draad gegalvaniseerd
Productgroep Binddraden
Productsoort Binddraad
Type 92100-07 ZL
Alternatief type 9210007ZL
Minimum besteleenheid 4 stuks
Draad dikte diameter 0,7 mm
Lengte per houder 100 m
Nummer 2
Materiaal Staal
Finish Verzinkt

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1