Dulimex DX 92050-035 ZL bloemdraad 0,35 mm 50 m verzinkt - A30202853 - afbeelding 1
Dulimex DX 92050-035 ZL bloemdraad 0,35 mm 50 m verzinkt - A30202853 - afbeelding 2

Dulimex DX 92050-035 ZL bloemdraad 0,35 mm 50 m verzinkt 8600.007.1035

Artikelnummer: A30202853

  • Bloemdraad
  • Dulimex DX
  • Type 92050-035 ZL
  • 8716336634087
  • 8600.007.1035

van 1 € 7,99 per 4 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Bloemdraad
  • Merk Dulimex DX
  • Type 92050-035 ZL
  • 8716336634087
  • 8600.007.1035

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8600.007.1035
Alternatief artikelnummer leverancier 86000071035
EAN artikel 8716336634087
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336634063
EAN ompak 8716336634070
Intrastat CBS code 72172010
Artikel ID N10326004
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productgroep Bloemdraad
Productsoort Bloemdraad
Type 92050-035 ZL
Minimale bestelhoeveelheid 4 stuks
Lengte per houder 50 m
Materiaal Staal
Draad dikte diameter 0,35 mm
Finish Verzinkt

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1