Dulimex DX 920-02I staaldraadklem type 741 2 mm RVS AISI 316 8000.003.05I2
Artikelnummer: A30200999
- Staaldraadklem type 741 RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 920-02I
- 8000.003.05I2
- 8716336424657
Vanaf 50
€ 0,87 per stuk
0,22 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,36 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 2000
€ 0,76 per stuk
0,33 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Staaldraadklem type 741 RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 920-02I
-
8000.003.05I2
-
8716336424657
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Normering: gelijkend DIN 741 (met uitzondering van 8400-nummers)
-
Dulimex DX 920-02I staaldraadklem type 741 2 mm RVS AISI 316 8000.003.05I2 kopen?
-
Dulimex DX Staaldraadklem DIN 741 RVS A4 en meer Kabelklemmen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.003.05I2 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 800000305I2 |
| EAN artikel | 8716336424657 |
| EAN verpakking | 8716336034658 |
| EAN ompak | 8716336548810 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034742 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabelklemmen - Staaldraadklem DIN 741 RVS A4 |
| Productgroep | Staaldraadklemmen type 741 RVS AISI 316 |
| Productsoort | Staaldraadklem type 741 RVS AISI 316 |
| Type | 920-02I |
| Alternatief type | 92002I |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Geschikt voor staalkabel diameter | 2 mm |
| C | 17 mm |
| B | 9 mm |
| H | 17 mm |
| H1 | 8 mm |
| A | 7 mm |
| D | 3 mm |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | Gepolijst |
| Normering | Gelijkend DIN 741 (met uitzondering van 8400-nummers) |
| Verpakking | Bulkverpakking |