Dulimex DX 911-05I harpsluiting handelsuitvoering 5 mm RVS AISI 316 8000.030.0I05
Artikelnummer: A30200301
- Harpsluiting handelsuitvoering RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 911-05I
- 8000.030.0I05
- 8716336418151
Vanaf 10
€ 1,35 per stuk
0,29 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,72 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1400
€ 1,18 per stuk
0,45 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Harpsluiting handelsuitvoering RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 911-05I
-
8000.030.0I05
-
8716336418151
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Schäkel geschweift handelsüblich 5 mm Niro A4 AISI 316
-
Manille lyre commerciale 5 mm inoxydable AISI 316
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.030.0I05 Y30200301 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000300I05 |
| EAN artikel | 8716336418151 |
| EAN verpakking | 8716336024352 |
| EAN ompak | 8714140223077 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034837 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting RVS A4 |
| Productgroep | Harpsluitingen |
| Productsoort | Harpsluiting handelsuitvoering RVS AISI 316 |
| Type | 911-05I |
| Alternatief type | 91105I |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| d | 5 mm |
| L | 20 mm |
| w | 10 mm |
| WLL | 245 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |