Dulimex DX 7X7-23IPR100 staalkabel 7x7 2-3 mm rol 100 m RVS AISI 316 PVC ommanteld transparant 8864.2/3.IR10
Artikelnummer: A30202959
- Staalkabel 7x7 RVS AISI 316 PVC ommanteld
- Dulimex DX
- Type 7X7-23IPR100
- 8864.2/3.IR10
- 8716336642006
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Staalkabel 7x7 RVS AISI 316 PVC ommanteld
-
Merk Dulimex DX
-
Type 7X7-23IPR100
-
8864.2/3.IR10
-
8716336642006
-
DX Staalkabel DIN 3055 7x7 RVS AISI 316 PVC ommanteld is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Deze relatief stugge staalkabel heeft een lage rek
-
Deze staalkabel is uitermate goed bestand tegen corrosie door het RVS materiaal en de PVC ommanteling
-
In combinatie met DX RVS AISI 316 kousen, staaldraadklemmen en spanschroeven wordt deze kabel ingezet bij:
-
Recreatiegebieden
-
Particulier gebruik
-
Voedselindustrie
-
Scheepsvaart en Watersport
-
Technische info:
-
DX Staalkabel 7x7, RVS AISI 316 PVC ommanteld bestaat uit 6 RVS strengen van 7 staaldraden die kruisslag rechts om 1 RVS streng van 7 staaldraden zijn geslagen
-
De kabel is relatief stug en heeft een lage rek en is ommanteld met PVC
-
Roestvaststaal (RVS), in de volksmond ook wel roestvrijstaal genoemd, is volgens de Amerikaanse norm conform AISI 316
-
Het heeft een hoge corrosieweerstand, is onderhoudsvriendelijk en is niet-magnetisch
-
Zoals gezegd kan dit materiaal zeer goed tegen roestvorming
-
In combinatie met de PVC ommanteling is deze kabel zeer goed toe te passen in ruimtes waar hygiene voorop staat, zoals keukens, koel/vriesruimtes etc
-
Door de PVC ommanteling krijgt vuil geen kans om aan de kabel te blijven zitten
-
Bijkomend voordeel is dat de staalkabel ook geen schade toebrengt aan de omgeving waar het toegepast wordt
-
Deze staalkabel wordt geleverd op haspels van 100 meter en 50 meter
-
Toepassingsadvies:
-
Veiligheid staat voorop bij het toepassen van staalkabels
-
De plaats en de wijze waarop de staalkabel wordt ingezet zijn belangrijke aspecten waar rekening mee moet worden gehouden
-
Voor een veilige toepassing (Safe Working Load) dient de maximale Minimum Breaking Load (MBL) vermenigvuldigd te worden met een veiligheidsfactor 5
-
Voor meer informatie over de MBL en SWL zie aanvullende informatie en de MBL bij iedere staalkabeldikte
-
Deze staalkabel is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Alternatief:
-
Naast de staalkabelconstructie 7x7 hebben wij ook staalkabels 6x7 + 1 touwkern verzinkt met PVC ommanteling
-
Deze staalkabel is wat soepeler in gebruik dan een 7x7 staalkabel is daardoor goed toepasbaar voor het bij elkaar binden van bijvoorbeeld terrasmeubilair etc
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: PVC ommanteld
-
Slagwijze: kruisslag rechts
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Normering: DIN EN 12385-4
-
Gebruiksfactor: 5
-
Dulimex DX 7X7-23IPR100 staalkabel 7x7 2-3 mm rol 100 m RVS AISI 316 PVC ommanteld transparant 8864.2/3.IR10 kopen?
-
Dulimex DX Staaldraadkabel PVC omkleed RVS en meer Staaldraadkabel en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8864.2/3.IR10 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 886423IR10 |
| EAN artikel | 8716336642006 |
| EAN verpakking | 8716336641986 |
| EAN ompak | 8716336641993 |
| Intrastat CBS code | 73121020 |
| Artikel ID | N10551137 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Draadmaterialen - Staaldraad - Staaldraadkabel - Staaldraadkabel PVC omkleed RVS |
| Productgroep | Staalkabels 7x7 RVS AISI 316 PVC ommanteld |
| Productsoort | Staalkabel 7x7 RVS AISI 316 PVC ommanteld |
| Type | 7X7-23IPR100 |
| Alternatief type | 7X723IPR100 |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | PVC ommanteld |
| Slagwijze | Kruisslag rechts |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Normering | DIN EN 12385-4 |
| Gebruiksfactor | 5 |
| Lengte per haspel | 100 m |
| Materiaaldikte diameter | 2,0-3,0 mm |
| MBL | 244 kg |