Dulimex DX 763-13E voetketting bundel 30 m lange schakel type 763 13 mm staal verzinkt 8000.007.6313
Artikelnummer: A30201476
- Voetketting op bundel type 763 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 763-13E
- 8000.007.6313
- 8716336457754
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Voetketting op bundel type 763 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 763-13E
-
8000.007.6313
-
8716336457754
-
DX voetketting Type 763 (DIN 5685C) verzinkt is in combinatie met het DX ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen voor vele toepassingen in te zetten zoals bijvoorbeeld:
-
Bouwenamp Industrie
-
Scheepsvaart en Watersport
-
Stallen- en kassenbouw
-
Technische info
-
DX voetketting Type 763 (DIN 5685C) verzinkt bestaat uit gelaste langschalmige kettingschakels
-
De ketting is gemaakt van staal en daarna verzonken
-
Toepassingsadvies
-
Deze scheepsketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Tijdens de productie wordt de
-
ketting getest met een proeflast
-
zoals weergegeven in de DIN 763
-
De opgegeven
-
WLL geldt voor statische belasting
-
en mag nooit worden overschreden!
-
Voor meer informatie over normeringen en WLL zie de aanvullende informatie bij het artikel
-
Alternatieven
-
Alternatieven voor de verzinkte voetketting zijn bijvoorbeeld thermisch verzinkte of RVS ketting voor de buitentoepassing en blank gepolijste ketting als onderdeel van een eindproduct
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
normering: gelijkend DIN 763
-
Dulimex DX 763-13E voetketting bundel 30 m lange schakel type 763 13 mm staal verzinkt 8000.007.6313 kopen?
-
Dulimex DX Voetketting langschalmig DIN 763 verzinkt en meer Voetkettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.007.6313 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000076313 |
| EAN artikel | 8716336457754 |
| EAN verpakking | 8716336130756 |
| EAN ompak | 8716336549855 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10035115 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Voetkettingen - Voetketting langschalmig DIN 763 verzinkt |
| Productgroep | Voetkettingen op bundel type 763 verzinkt |
| Productsoort | Voetketting op bundel type 763 verzinkt |
| Type | 763-13E |
| Alternatief type | 76313E |
| Minimum besteleenheid | 30 meter |
| Lengte per bundel | 30 m |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Normering | Gelijkend DIN 763 |
| d | 13 mm |
| t | 82 mm |
| b | 52 mm |
| WLL | 1000 kg |