Dulimex DX 763-06IR voetketting rol 28 m lange schakel type 763 6 mm RVS AISI 316 8000.763.06RI
Artikelnummer: A30201258
- Voetketting op rol type 763 RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 763-06IR
- 8000.763.06RI
- 8716336563547
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Voetketting op rol type 763 RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 763-06IR
-
8000.763.06RI
-
8716336563547
-
DX voetketting Type 763 (DIN 5685C) RVS AISI 316 is zeer goed beschermd tegen roest
-
De ketting is dan ook uitermate geschikt voor de buitentoepassing en in ruimtes met een hoge luchtvochtigheid
-
In combinatie met het DX RVS ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld:
-
Bouwen Industrie
-
Scheepsvaarten Watersport
-
Stallen- en kassenbouw
-
Technische info
-
DX voetketting Type 763 (DIN 5685C) RVS AISI 316 bestaat uit gelaste langschalmige C-schakels
-
De ketting is gemaakt roestvaststaal
-
Roestvaststaal (RVS), in de volksmond ook wel roestvrijstaal genoemd, is volgens de Amerikaanse norm conform AISI 316
-
Het heeft een hoge corrosieweerstand, is onderhoudsvriendelijk en is niet-magnetisch
-
Zoals gezegd beschermd deze finishing de ketting zeer goed tegen roestvorming
-
Toepassingsadvies
-
Deze voetketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Tijdens de productie wordt de ketting
-
getest met een proeflast
-
zoals weergegeven in de DIN 763
-
De opgegeven
-
WLL geldt voor statische belasting
-
en mag nooit worden overschreden!
-
Voor meer informatie over normeringen en WLL zie de aanvullende informatie bij het artikel
-
Alternatief
-
Een alternatief dat ook erg geschikt is voor de buitentoepassing is thermisch verzinkte voetketting
-
Net als RVS is een thermisch verzinkte ketting ook zeer goed beschermd tegen roestvorming
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
normering: gelijkend DIN 763
-
Bijzonderheden: alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummers)
-
Dulimex DX 763-06IR voetketting rol 28 m lange schakel type 763 6 mm RVS AISI 316 8000.763.06RI kopen?
-
Dulimex DX Voetketting langschalmig op rol DIN 763 RVS A4 en meer Kettingen op rol en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.763.06RI |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 800076306RI |
| EAN artikel | 8716336563547 |
| EAN verpakking | 8716336563554 |
| EAN ompak | 8716336563530 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10035416 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Kettingen op rol - Voetketting langschalmig op rol DIN 763 RVS A4 |
| Productgroep | Voetkettingen op rol type 763 RVS AISI 316 |
| Productsoort | Voetketting op rol type 763 RVS AISI 316 |
| Type | 763-06IR |
| Alternatief type | 76306IR |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Lengte per haspel | 28 m |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | Gepolijst |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Normering | Gelijkend DIN 763 |
| d | 6 mm |
| t | 42 mm |
| b | 24 mm |
| WLL | 200 kg |
| Bijzonderheden | Alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummers) |
| Haspel diameter | - mm |
| Haspelbreedte | - mm |