Dulimex DX 719-04R100 staalkabel 7x19 4 mm op rol 100 m verzinkt - A30203128 - afbeelding 1
Dulimex DX 719-04R100 staalkabel 7x19 4 mm op rol 100 m verzinkt - A30203128 - afbeelding 2

Dulimex DX 719-04R100 staalkabel 7x19 4 mm op rol 100 m verzinkt 8086.504.R100

Artikelnummer: A30203128

  • Staalkabel
  • Dulimex DX
  • Type 719-04R100
  • 8716336468750
  • 8086.504.R100

van 1 € 94,20 per rol 10,47 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 13,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Staalkabel

  • Merk Dulimex DX

  • Type 719-04R100

  • 8716336468750

  • 8086.504.R100

  • DX Staalkabel DIN 3060 7x19 verzinkt is niet geschikt voor hijsdoeleinden

  • Deze staalkabel is relatief soepel

  • Zeer geschikt als lierkabel en voor het vervaardigen van staalkabelstroppen

  • In combinatie met DX kousen, staaldraadklemmen en spanschroeven wordt deze kabel ingezet bij: Bouw en Industrie, Tuin en Stallenbouw en Scheepsvaart en Watersport

  • Technische info:

  • DX Staalkabel 7x19, verzinkt bestaat uit 6 verzonken strengen van 19 staaldraden die kruisslag rechts om 1 verzonken streng van 19 staaldraden zijn geslagen

  • De kabel is relatief soepel en daardoor zeer geschikt om te gebruiken als lierkabel of staalkabelstrop

  • Deze staalkabel wordt geleverd op haspels van 100 meter

  • Toepassingsadvies:

  • Veiligheid staat voorop bij het toepassen van staalkabels

  • De plaats en de wijze waarop de staalkabel wordt ingezet zijn belangrijke aspecten waar rekening mee moet worden gehouden

  • Voor een veilige toepassing (Safe Working Load) dient de maximale Minimum Breaking Load (MBL) vermenigvuldigd te worden met een veiligheidsfactor 5

  • Voor meer informatie over de MBL en SWL zie aanvullende informatie en de MBL bij iedere staalkabeldikte

  • Deze staalkabel is niet geschikt voor hijsdoeleinden

  • Alternatief:

  • Een andere staalkabel die veel gebruikt wordt als lierkabel en staalkabelstrop is de staalkabel 6x19 met 1 touwkern

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Slagwijze: kruisslag rechts

  • Normering: DIN EN 12385-4

  • Gebruiksfactor: 5

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8086.504.R100
Alternatief artikelnummer leverancier 8086504R100
EAN artikel 8716336468750
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336468750
EAN ompak 8716336558338
Intrastat CBS code 73121081
Artikel ID N10035196
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productgroep Staalkabels 7x19 verzinkt
Productsoort Staalkabel
Type 719-04R100
Minimale bestelhoeveelheid 1 rol
Materiaaldikte diameter 4 mm
Lengte per haspel 100 m
MBL 956 kg

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1