Dulimex DX 710-24E kous B-DIN 6899 24-26 mm staal verzinkt 8000.008.4024
Artikelnummer: A30201009
- Kous B-DIN 6899 verzinkt
- Dulimex DX
- Type 710-24E
- 8000.008.4024
- 8716336463250
Vanaf 5
€ 7,74 per stuk
1,94 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 10,16 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 25
€ 7,26 per stuk
2,42 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kous B-DIN 6899 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 710-24E
-
8000.008.4024
-
8716336463250
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: B-DIN 6899
-
Dulimex DX 710-24E kous B-DIN 6899 24-26 mm staal verzinkt 8000.008.4024 kopen?
-
Dulimex DX Puntkous B-DIN 6899 verzinkt en meer Kabeltoebehoren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.008.4024 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000084024 |
| EAN artikel | 8716336463250 |
| EAN verpakking | 8714140212835 |
| EAN ompak | 8714140212842 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034967 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabeltoebehoren - Puntkous B-DIN 6899 verzinkt |
| Productgroep | Kousen B-DIN 6899 verzinkt |
| Productsoort | Kous B-DIN 6899 verzinkt |
| Type | 710-24E |
| Alternatief type | 71024E |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Bestemd voor kabeldikte diameter | 24 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | B-DIN 6899 |
| B | 26 mm |
| H | 99 mm |
| D | 62 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |