Dulimex DX 600-25E harpsluiting handelsuitvoering 25 mm verzinkt 8000.003.0025
Artikelnummer: A30200318
- Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
- Dulimex DX
- Type 600-25E
- 8000.003.0025
- 8716336419851
Vanaf 1
€ 11,72 per stuk
2,49 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 10
€ 11,01 per stuk
3,20 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 600-25E
-
8000.003.0025
-
8716336419851
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Schäkel geschweift handelsüblich 25 mm verzinkt
-
Manille lyre commerciale 25 mm zingué
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.003.0025 Y30200318 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000030025 |
| EAN artikel | 8716336419851 |
| EAN verpakking | 8716336026257 |
| EAN ompak | 8716336548544 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035056 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt |
| Productgroep | Harpsluitingen |
| Productsoort | Harpsluiting handelsuitvoering verzinkt |
| Type | 600-25E |
| Alternatief type | 60025E |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| d | 25 mm |
| L | 100 mm |
| w | 50 mm |
| WLL | 2100 kg |
| Verpakking | Bulkverpakking |